DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada ayı görmek; münafık, ahmak, olayları iyi değerlendiremeyen ve tedbir alamayan düşmanla tabir edilir. Dişi ayı görmek aile ve geçiminin biraz kolaylaşmasına muhabbete, erkek ayı görmek güç ve iradenin artmasına ve hayırlı bir işe delalet eder, yorumlanır. Ayı kovalamak işlerden geri kalmaya ve bazende tembelliğe, ayının kovaladığını görmek devlet ile alakalı bir sıkıntısının olacağına işaret eder. Bal yiyen ayı görmek geçim sıkıntısı çekmekten kurtulmaya yorulur.

Rüyada ayı yavrusu görmek; ayının yavrusu kıskanç bir kimse ile tabir edilir. Genelde zorluk, sıkıntı ve sorun olarak yorumlanır. Rüya sahibi için aynı zamanda tanıdık çevresi ve hasım ya da rakipler, iş arkadaşları ya da aile bağı olduğu kişilerle yaşanacak olan sorunların haberine delalet eder.

Rüyada Ayı Saldırısı Görmek

Ayı saldırısı görmek; Bir ayının kendine saldırdığını görmek, işlerin birden bozulabileceğine ve sıkıntıdan sonra tekrardan sorunlarından kurtulmaya yorumlanır. Bazı tabircilere göre ise elem ve kasvette olan kimselerin şerhinden emin olmaya işaret eder. Ayıdan kaçmak devlet işleriyle alakalı durumlardan kaçmak ile tabir edilir. Ayı ile kavga etmek, sıkıntıya delalet eder.

Rüyada ayı ısırması; rüya sahibi dert ve sıkıntılarım tam bitti derken yeniden başlamasına delalet eder. Bazı islami yorumculara göre bu rüya şans ve talihin kapanmasına işaret etse bile bazılarına göre de bir işe başlamaya ve bu işin öneminin büyük olduğuna dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada ayı avladığını görmek; rüya sahibi için hayırlı ve iyi bir kısmet ile tabir edilir. Rüya sahibi bekarsa evlenir, evliyse eşiyle muhabbeti artar. Erkekse hayra, kadınsa işlerin kolaylaşmasına yorumlanır. Ayı öldüren kişi devletle ilgili bir makamda çalışan kimseler için işinden ayrılmaya, delalet eder. Bazı tabircilere göre şansın ve kısmetin kapanıp tekrardan açılacağına işaret eder. Ayı avlamak veya bir tüfekle silahla ateş etmek, makam ve mevki sahibi kimse için sıkıntı ile tabir edilir. Fakir kimse için ise hayırlı bir bol rızık ve bol geçim ve bazende bir bolluktan sonra tekrar sıkıntı çekme durumu olmasına işaret eder. Ayı vurmak genel olarak sıkıntılıdır. Ayıyı boş yere vurduğunu gören kimse, devlet kapısında çalışıyorsa işinden ayrılır. Normal bir kimse tüfekle ayı vurduğunu görse o kimse sert ve düşüncesiz düşmanlarına yaşamıyla ve düşünceleriyle sağlam bir gönderme yapmış olur.

Rüyanızın tabirini okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda siyah bir ayı bir erkek akrabama saldırıyordu ve her iki bacağını gövdeden koparıyordu her yer karliydi ve karların üstü hep kan oluyordu bunlar olurken ben uzaktan izliyordum korku içinde sonrada ayı kaçıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir