DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada ayva görmek; şifa bulmaya, rahata ve huzura kavuşmaya, hak yoluna dönmeye ya da hak yolunda olmaya, meslek hayatındaki yükselmelere, ticaret hayatındaki başarı ve zaferlere delalet eder. Sağlık sorunları olan bir kişi rüyasında ayva görürse bu kişi tez zamanda sıhhatine kavuşur. Evsiz biri ev sahibi olur, yokluktan ve borçtan beli bükülen bolluğa kavuşur, evli kişiler evlat sahibi olur, bekar kişiler kısmetlerine kavuşur. Herkes için bir yerde mutlaka faydası olacak bir olay yaşamaya delalet eder. Bazen ise kişinin gideceği yol olarak da tabir edilir. Bu yol uzun, sıkıcı ve rahatsızlık verici olsa da sonunda ferahlık var diye tabir edilir. Sarı ayva iyi değildir, sağlık sorunu anlamına gelir, yeşil ayva ise henüz vakti gelmemiş şans demektir. Ayva satın aldığını gören kişi hayırlı ve güzel bir evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada Ayva Yemek

Ayva yemek; tek şekilde tabir edilmez. Bazı rüya tabirleri ayva yemenin iyi olmadığını, rüya sahibinin çok düşkün olduğu birinin vefat edeceğini söyler. Ayva yemek hamile bir kadın için hayırlıdır sağlıklı ve şirin bir bebek doğuracağı anlamına gelir. Sağlık sorunu olan kişi ayva yerse iyi olacaktır.

Rüyada ayva toplamak; kişi için henüz yeni yeni adımları atılan ve düşünce aşamasında olan bir işin gündeme gelmesi ve kısmetlerin artması ile yorumlanır. Rüya sahibi birden çok ayva topladığını görürse, oldukça zengin ve güçlü kısmetlere sahip olur. Bu rüya mutluluk anlamına da geldiği için toplanan ayva sayısı kadar büyük mutluluk verici gelişme yaşanır. Ayva toplamak aynı zamanda kişinin ailesinin büyüyüp genişleyeceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, daha kalabalık ve birbirine tutkun bir aile olunacağı anlamlarına da gelir.

Rüyada ayva ağacı görmek; Kişinin soyu ile ilgili bir rüyadır ve mevsiminde görülen, yeşil yapraklı bir ayva ağacı, kişinin akraba sayısının artacağını, çok sayıda evliliğin gerçekleşeceğini, yeni bebeklerin dünyaya geleceğini işaret ettiği gibi, sararmış yaprakların olduğu ayva ağacı da tersi şekilde, vefat haberlerinin geleceğini ve yaşlı kimselerden bazılarının hayata gözlerini yumacağını bildirir. Öte yandan ayva ağacı gören kişinin iş yaşamıda, özel hayatıda her konuda şanslı geçer. Özellikle para konusunda ciddi bir birikim sahibi olunacağını, altın veya değerli ziynet eşyası bakımından da kişinin hatırı sayılır bir varlığı olacağını alamet eder. Yapılan işin ehli olmak ve ticarette üstün başarılar elde etmek gibi anlamları da vardır.

Rüyanızın tabirini okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir