DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kürk Giymek

Rüyanızda soğuk havada kürk giyindiğinizi görmek, hayırlı işlerde bulunacağınıza ve varlığa kavuşup zor günleri geride bırakacağınıza tabir edilmektedir. Bu arada soğuk fakirliğe tabir edilir kürk te fakirliği gidereceğinize yorumlanır. Rüyanızda havanın sıcak olduğu halde kürk giymeniz, üzüntü ve keder içinde olduğunuza ama size ulaşacak yardıma işarettir.

Rüyada samur olan bir kürk giymeniz, size kötü davranan ya da sizin bazılarına kötü davrandığınıza tabir edilmektedir. Tilki kürkü, hile yapan kişiye, koyun kürkü, güvenilir ve şerefli kişiye, kaplan kürkü, zalim kişiye, sincap kürkü, rütbeli ancak dinsiz kişiye, vaşak kürkü, dost olmayan birinden elinize geçecek paraya, keçi ya da tiftik keçisinin kürkünü giydiğinizi görmek, zengin bir kadın tarafından yardım göreceğinize ve halel olan paraya yorumlanmaktadır. Bekar bir erkeğin kürk giydiğini görmesi, varlıklı bir kadın ile evlenmeye, kurt derisi, asil birileri tarafından elinize geçecek mala, kuş derisi asil bir kadından menfaat görmeye tabir edilmektedir. Rüyada kürk görmek, kuvvetinizin artacağına yorumlanır.

Kimi tabircilere göre aslan, kaplan, tilki gibi vahşi hayvan kürkü görmek veya giymek, hayra yorumlanmaz. Kürk görmek, iyi ya da kötü bol kazanca işarettir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir