DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek şekline göre farklı yorumlanabilir. Rüyada köpek görmek zevk ve sefaya düşkün bir kimseye işaret eder. Köpeğin havlaması, o kimsenin haddi aşarak kötü ve uyumsuz olduğuna işaret eder. Rüyada bir köpek sizi ısırması üzerinizdeki elbiseleri yırtması sizin hakkınızda yapılacak olan dedikoduya işaret eder. Sevimli bir köpek görmek, çocuğa işarettir. Ev köpeğini görmek, zulmeden düşmandır. Av köpeğini görmek, güçlü bir varlık sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada köpek etini yediğini görmek, düşmandan gelecek mala ya da galip gelmeye işarettir. Rüyada bir kimse kendine yeni bir köpek aldığını görmesi, rüya sahibinin hoş sohbetlerde bulunacağına işarettir. Köpeğin kendini ısırdığını görmesi iyi bir arkadaşı ile yaşayacağı sıkıntıya işaret eder. Köpeğin sürekli havlayıp uluması ise arzu ve isteklerin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada köpeği öldürdüğünü görmek, düşmanlarını alt edeceği anlamına gelir. Rüyada köpeği seven bir insan için dost sevemeyen bir kişi için ise, düşmandır.

Dişi köpek görmek, kinci ve kötü topluluğa ve bir kabileye bağlı değersiz bir kadına yorumlanabilir. Köpek yavrusu görmek, sevimli ve sevecen bir çocuğa işaret edebilir. Köpek görmek çekici ve eğlence düşkünü birine yorumlanabilir. Rüyada çoban köpeğine sahip olmak ise bir kimseden elde edeceği çıkara işaret edebilir. Ev köpeği ise acımasız ve haksız davranan kişiye delalet edebilir.

Saltanat ve memurluk görevinde bulunan bir kimse rüyasında tazı köpeği görürse, bir ile vali olarak atanır. Tazı köpeği görmek; güçlü yalnız vicdansız olan bir kimseye işaret edebilir. Eğer bir kimse köpek satın aldığını görürse, hizmetçilerle dostluk kurar.

 

Bir yorum

  1. Çok güzel bir Kangal köpeğinin ağzının içinde bir sürü diş olduğunu görmek nasıl yorumlanabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir