DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Evlat Edinmek

Rüyada evlat edinmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada evlat edinmek; kişinin en zor anlarında ona yardım edecek ve bazı ihsanlarda bulunacak bir kimse ile ilişki içinde olmasına veya gerçek hayatında da bir çocuk sahibi olmasına işaret etmektedir. Yetimhaneden evlatlık aldığını göre kimse, maddi manevi zorluklar içerisinde yaşayan bir kişiye gerekli yardımlarda bulunur veya rüya sahibinin önüne bahsi geçen şekilde insanlar çıkar. Erkek çocuk evlat edinmek, yakında size uzak birinden alacağınıza müjdeli bir habere, kız çocuğu evlat edinmek ise başınıza gelecek sevindirici olaylara, tanımadığınız bir adamdan lütuf ve yardım görmeye, yakın zamanda bazı hayırlı girişimlerde bulunmaya yorumlanmaktadır.

Kendi çocuğunu evlat edinmek

Kendi çocuğunu evlat edinmek; kendi çocuğunu evlat edinen kimse, evladı ile ilgili bazı problemler yaşar. Bu rüya bazen de çocuğunuzun uzak bir mesafeye gitmesine veya güzel bir yolculuğa çıkmasına işaret eder. Kendi çocuğunu bir başkasının evlat edindiğini görmek ise, çocuklarınızın yabancı kimselerle ortak iş yürütmelerine veya ileride çok hayırlı ve size, devlete, ülkesine faydalı bireyler olarak yetişmelerine yorumlanır.

Ayrıca rüyada evlat görmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada evlat edinmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

3 yorum

  1. 3 erkek cocuk annesiyim ama rüyamda boy boy cocuklar evlat ediniyordum en son bir cocuk kalıyor onu almadan gidyordum ki arkadan o da yetisti ve onu da aldım hayır olsun inşallah hepsinin yüzü çok güzeldi 13 14 yaşlarında kız da vardi?

  2. Rüyada komşumuz ölmüştü 4 oğlu vardı babaları sarhoş para gözün tekiydi rüyada bazı şeyler gördüm koca koca adam o elmaları almaya çalışıyordu bende elmaları alıp o çocukları hayatını kurtarmak istedim adamla kavga edip tartışırken o elmaslar düştüler. bir elma elması sakladım çocuklar için adam gidince elmaları arayıp buldum babamla konuşup o elmaslarla babamla anlaşıp çocukları kurtaracaktım ama elmaslar babamın eline verdim bir yandan babamla elmaslar düşündüm sonra babam bizi bir yere götürdü ki uyandım.

  3. Rüyamda çocuklarımı ellimden almışlardı sonra eşim bir kız ve bir erkek evlat edinmişti bana getirmişti ben onlara bakıyordum ama kendi çocuklarıma içim yanıyordu Allaha yalvarıyordum çocuklarımı geri versinler diye acaba rüyamın anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir