DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada El Öpmek

Rüyada el öpmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada el öpmek; hane içinde bereket ve bolluk olmasına, hayırlı evlat sahibi olmaya ve hayırlı işler ile meşgul olmaya yorumlanır. Çevresinde saygı ve itibar görmeye, mevki sahibi olmaya, güvenilir ve saygı duyulan bir kimse olmaya, yaptığı işlerde takdir kazanma ile tabir edilir. El öpmek, hayırlı ve güzel bir işe sahip olmaya ve mutlu bir beraberliğe delalet eder, kısa bir süre sağlık sorunu yaşamaya ve bunu atlatmaya ve huzura kavuşmaya da yorumlanır. Kardeşinin elini öpmek, ortak bir iş yaparak başarılı olmaya ve maddi açıdan ise rahatlamaya yorumlanır. Yaşlı birinin elini öpmek, güç, kuvvet sahibi olmaya ve şöhretli bir kimse ile evlenmeye alamet eder. Anne ve babanın eli öpmek, aile bağlarının güçlü olmasına ve değer vermesine tabir edilip, yorumlanır. Hayırlı işler yaparak hayır duası almaya ve kuvvet sahibi olmaya rivayet edilir.

Kirli el öpmek; çok istediği bir işinin zorluk, zahmet ve sıkıntı verecek olmasına, maddi olarak zor günler geçirmesine yorumlanır. Kirli eli öptüğünü görmek, geçim sıkıntısına düşmeye, aile içinde zor günler geçirmesine tasvir edilir.

Rüyada ölünün elini öpmek

Ölünün elini öpmek; uzun yoldan gelecek olan bir misafire ve kısmetinin açık olmasına delalet eder, yorumlanır. Tanımadığı bir ölünün elini öpmek, bir süre için dert, tasa ve sıkıntı yaşamaya tabir edilir. Akrabanın elini öpmek; uzun zamandır görmediği bir akrabanın elini öpmek, cömert ve elinin açık olmasına işarettir.

Akrabanın elini öptüğünü görmek, sıkıntı ve üzüntüden sonra elde edilen esenliğe ve rahat bir hayata yorumlanır.

Rüyada el öpmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir