DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Bağlanmak

Rüyada bağlanmak ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada bağlandığını görmek; insan hür olduğu için onu bağlamak iş ve gücünü, tatil ve hürriyetini gasp demek olduğundan iyi değildir. Fakat hayvan bağlamak hayra işarettir. Bir yere bağlanmış olduğunu görmek, iyi değildir. Azasından biri ile diğer bir insana bağlandığını gören kimse, iyi ve kötü hallerinde ona yakın olur. Kendini elinden ve ayağından bir yere bağladığını gören kimse, kendi eli ve kusuru ile işlerini tatil eder veya bir taahhüd altına girer veya istemeden hürriyetini sınırlayan yönetici görevine geçer. Devlet başkanını veya vekillerinin bir adamı bir yere bağladıklarını görmek, memuriyete tayin edilmeye işarettir.

Rüyada iki elini birbirine bağlı görmek; cimrilik ve kudretsizlik ile tabir edilir. Bir kimsenin iki elini bağlamak onu iktidardan düşürmektir. İki elinin biri tarafından bağlandığını görmek, o kimse vasıtasıyla elinden iktidarın alınmasına tabir edilip, yorumlanır, iki elini bağlı görmek, eli sıkı olmaya tabir edilip, yorumlanır. Ellerini ve ayaklarını bağlı görmek; rüya sahibi için kötü ve hayırsızdır. Bütün iş ve ilişkilerinin bağlı ve iktidarının kaybolacağına yorumlanıp tabir edilir.. El ve ayakları bağlı olan kimsenin bunun çözüldüğünü görmesi hayırdır, çünkü bu güçsüzlük ve acizlikten kurtulmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada iple bağlandığını görmek; bir iple elinden bir yere bağlı olduğunu görmek günah kazanmaya ve bir rivayete göre üzüntü ve kedere tabir edilip, yorumlanır. Birini elinden bir yere bağladığını görmek rüya sahibi sebebiyle bağladığı kimsenin günaha gireceğine, sıkıntı ve kaygıya düşeceğine yorumlanır. Ayağından bağlı olduğunu gören kimse hayır ve şerde, bolluk ve fakirlikte bulunduğu halde devam eder.

Rüyada Ayaklarını Bağlı Görmek

Rüyada ayaklarını bağlı görmek; oturamayacak derecede iki ayağını birbirine bağlı gören kimse, kötü bir işe tutulur. Bir insanı veya hayvanı bir yere bağladığını görmek, onları muhafaza ve korumaya, işlerinde ve ilişkilerinde zarardan korumaya yorumlanır.

Rüyada bağlanmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir