DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Uzadığını görmek

Rüyada uzadığını gören kimsenin ilim ve malı artar. Bu rüyayı gören Devlet başkanı ise, makamı kuvvetlenir, işleri yoluna girer. Tüccar ise ticaretinde büyük kar elde eder. Rüyada bir kimse boyunun çok uzadığını görürse ecelinin yaklaştığına, bulunduğu mevkiden düşeceğine delalet eder. Bir melik boyunun uzadığını görürse, o melikin ülkesi düşmanlara galip gelir. Şayet mülk istiyorsa elde eder.

Rüyada boy uzaması yaşamın uzunluğuna delalet eder. Eğer rüyada kişi aşırı uzadığını görürse rüya sahibinin ömrü kısalır. Rüyada kısa boylu biri uzadığını görürse bu fesatlığa yorumlanır. Bazen de, cimriliğe, güce ve servete işaret eder.

Rüyada aşırı derecede boyunun uzadığını görmek; rüya sahibinin bulunduğu mertebeden düşmeye ve ölüme delalet eder. Rüyada boyunuzun uzadığını görmeniz rızkın artmasına işarettir. Uzun olan boyun uzaması şerre yorumlanır. Rüyada uzadığını gören ilim ve malı artar. Rüyada kısa olan boyun uzaması fitne ve fesatlık olarak yorumlanır. Uzun olan boyun kısalmasında hayır yoktur. Eğer boy rüyada aşırı derece uzarsa rüyayı görenin ömrü kısalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir