DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Ud Görmek

Rüyada ud çaldığınızı görmek hastalık sonrası kişinin gerek hayır ve gerek şer olsun bulunduğu duruma tekrar geri dönmeye işaret eder. Bazen bu rüyayı gören kişi astronomi ve tıp konusunda merak ettiği şeyleri öğrenmeye yorumlanır. Rüyada ud gören kişi bekar ise evliliğe, evli ise çocuğu olacağına yorumlanır. 

Rüyada Müslümanların liderinin kapısında ud çaldığını görmek eğer ehil ise velayet ve saltanata erişir. Ehil değilse, yalan sözlerde bulunur. Rüyada sahibi sadece ud görüp ve onu almak istemesi, udun sesini duymadığı müddetçe ona herhangi bir zararı yoktur. Ud çalmak veya dinlemek yalan söze delalet eder. Bir kimse kendi evinde ud çaldığını görmesi ise o kişinin başına gelecek belaya işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre ud, çalan kimse için ululuktur diye yorumlarlar. Bazı rüya tabircileri ise ud çalan kimseye gelecek üzüntü, bela ve keder olarak yorumlarlar.

Rüyada ud çalan kişi kırdığını görmesi ise üzüntü ve kerderden kurtulur. Bazı rüya tabircileri ud, çalan kimse için reislik olarak yorumlarar. Ud görmek durumu kapalı olan kimse için, öğüt ve nasihata, günahkar kimse için de, halkı üzecek bir şeyi onların arasına sokmak suretiyle onları ayaklandırmaya yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir