DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Tuvalet Görmek

Tuvalet görmek rüya sahibinin aile içinde olan sıkıntılı günlerini, çalışıp zaman harcayarak onların zor günleri atlatmasına yardımcı olmaya delalet edebilir. Bazen de tuvalet görmek hanımıyla başbaşa kalmaya, malını biriktirdiği depoya da yorumlanabilmektedir. Tuvalet görmek rahatlık, temizlik ve yalnızlık evi olarak yorumlanabilir.
 
Tuvaletin taşması rüya sahibi kişinin eşinin hamileliğine veya evine alacağı hizmetçiye işaret edebilir. Bazen tuvaletin taşması malın çokluğuna, veya bu taşkınlığı gidermeye çalışmak ise görülen ihtiyaca göre mal sarfetmeye yorumlanabilir. Şayet tuvalet taşıp orada bulunan eşyaları pislemese veya kokusu da olmasa, rüya sahibi kişi için hayırlı birşeyin ortaya çıkmasına, bazen de maksadının mümkün olmamasına yorumlanabilir.
 
Tuvalet kadına da yorumlanabilir. Eğer tuvalet geniş ve kokusuz ise, o kişinin hanımı ile iyi geçimine işaret edebilmektedir. Tuvaletin temizliği hanımın iyi bir insan olmasına, genişliği ise hanımın itaatkar olmasına işarettir. Tuvalet dar ve pisliklerle dolu ise ve orada oturacak bir yer bulunamıyorsa bu rüya hanımın kendisinden nefret etmesine yorumlanır.
 
Eğer tuvalet pis bir koku etrafa yayıyorsa hanımın kötü sözlü, gönül kırıcı olmasına ve şöhret sahibi olmak istemesine işaret edebilir.
 
Tuvalet kuyusunun kanla dolu olduğunu görmek o kimsenin hanımının tedbirli olmasına ve israf korkusundan dolayı kocasını çok para harcamaktan meneder. Elinde bir ağaç parçası olup tuvalet çukurunu karıştırmak ise o kimsenin evinde boşanmış birinin bulunmasına yorumlanır. 
 
Rüyada tuvalet içine bırakıldığını gören kimse hakkında, hile yapılır. Tuvalet içine bırakıldığını ve üzerine kapının kilitlendiğini gören kimse ise ölür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir