DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Tilki Görmek

Eğer bir kimse ormanda tilki görmüşse bu rüya katil, yalancı, sorun çıkaran ve kötü bir düşmana yorumlanır. Tilkiyi öldürmek ise cin aleminden biri ona dokunur. Tilki satın almak ise borçlusu ve düşmanı kendisine gelir, tilkiyi öldürmek ise borçtan kurtulmak olarak yorumlanır.

Şayet rüyada tilkiyle oynaştığını gören kimse, güzel ve geçimi kolay olan bir kadınla evlenir ve Allah onları mutlu eder şeklinde yorumlanabilir. Tilki görmek, doktor, idareci, ve hakir olan insanla tabir edilir. Eğer bir kişi tilkiyi öldürdüğünü görürse şerefli ve namuslu bir kadınla evlenir. Tilkiyi karşısında gören şerefli ve namuslu bir erkeği veya kadını görür.

Tilkinin kendisini yönettiğini gören ise o kimsenin sözünü namuslu bir erke veya kadın yönetir, veya hilekar bir kimseye yaltaklık yapar. Tilki hileli ve bilinmeyen bir düşmanada işaret edebilir. Bir kimse tilkiyle hile yaptığını görürse bu rüya o kimsenin yalancı ve şair olmasına işaret eder. Tilkinin kendisinden kaçarak uzaklaştığını gören kimse o tilkinin hilesinde bulunacak bir borçlusu ile tabir edilir.

Eğer bir kismse tilki derisinden eline birşey geçtiğini görürse bu o kişinin gücü ve zaferi ile tabir edilir. Bazen de bu rüya hanımı tarafından eline geçecek olan mirasa yorumlanır. Tilki sütü içtiğini gören hasta ise hastalığından, hasta değilse üzüntü ve sıkıntılı günlerinden kurtulur. Bazen de tilki görmek malında eksiklik olacağına işaret eder. Tilki eti yiyen kişi hasta ise hastalığından kurtulup sağlığına kavuşur. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir