DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Terzi Görmek

Rüyada terzi görmek ne anlama gelir?

Bazen terzi görmek bir şeyi yerine getirmeye çalışan kişiye veya işlediği işten pişmanlık duyan kimseye işaret edebilir. Eğer terzinin kendisi için bir şey diktiğini görürse bu o kişinin dininin güzelliğine delalet edebilir. Eğer bir şeyi dikiş bilmediği halde bir şey dikmeye çalıştığını görürse toplanması zor olan dağınık işleri bir araya toplamaya işaret edebilir. 

Rüyada kadın için bir elbise diktiğini gören kişiye sıkıntı isabet eder. Yırtık, sökük bir elbise görmek iyilik ve sevab yapmaya veya hastalıklardan şifa bulmaya yorumlanabilir.

Şayet bir kimse hanımının elbisesini yırtıp avret yerinin açıldığını görürse ve kendisi oraya dikiş yamalayarak örtmeye çalışırsa o kimse hanımına kötü bir sözde bulunur ancak daha sonra özür diler. Eğer bir kimse yırtık olan bir elbisesini yamaladığını görürse o kimse akrabalarına karşı düşman olur ve kötü kişilerle arkadaşlık yapar. Bazı rüya yorumcuları sökük ve yırtığı dikmek günah olan şeyden dönmeye yorumlarlar. Bazıları da iyimser ve hak sahibi olan kişi ile helal almaksızın batıl olan bir şey ile özür dilemektir derler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir