DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Tepe Görmek

Eğer bir kimse yüksek bir tepede olduğunu ve tepenin çevresinde yeşillik olduğunu görürse bu yeşillik kişinin kuvvetinei dinine bağlılığa veya insanlara güzel ve hoş davranmaya yorumlanabilir. Bu kişi gördüğü yüksek tepe ile beraber dünya mallarına da ait olan şeyler de varsa, durduğu tepe üzerinde kişinin yapacağı binaya yorumlanabilir. 

Eğer kendisini küçük bir tepe üzerinde olduğunu görürse rüyayı gören kişi kaygılandığı ve endişe duyduğu şeylerden kurtulur. Bir tepe üzerinde çıktığını gören kimse dindar olan bir kimseye reis olur.

Eğer zirvede olduğunu gören bir kimse; saltanata ve liderliğe yine bu kişinin malı artarak dünyada rütbe ve şarefe nail olur.

Yüksek bir tepeden aşağı indiğini gören kimse endişe duyduğu, sıkıntılı ve zor günler geçirmeye başlar. Yüksek tepe ve yerler, yüce ve saltanak sahibi kimseye yorumlanabilir. Bazen de yüksek tepeler güzel ve hayırlı mertebeye ve güzel bir arabaya yorumlanabilir.

Şayet bir kimse kendini yüksek bir tepe veya yüksek bir şey üzerinde olduğunu görürse bu o kimsenin mezarı ve tabutudur. Eğer bu kimse evlenmeyi isteyen biriyse, gördüğü yerin yüksekliği, toprağın bolluğu ve arazinin genişliği nisbetinde zengin, hoşgörülü ve kendisine layık olan bir kadınla evlenir.

Kendini yüksek bir tepede olduğunu ve ezan okuduğunu gören kişi mülke nail olur. Bir kimse yüksek ve düz arazisi olan bir tepeyi görürse o düzlük arazinin genişliği nisbetinde insanlar arasında şöhreti yaygın bir kimseye işaret eder. Küçük bir tepe üzeriden oturduğunu gören kişi için bu rüya derecedir. Eğer o tepe çöplük yeri ise o çöplük kendisinde her türlü şey barındıran dünyadır. Bazen tepe kadına da işaret edebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir