DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Sümük Görmek

Rüyada sümük görmek, çocuğa, birinin evine sümkürmek o evden biriyle evlenmeye delalet eder. Rüyada sümkürmek borç ödemeye, eşinin hamile kalmasına yorumlanır.

Zahmetle sümkürmek sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Rüyada bir adamın sümüğünü yıkamak, onun hanımına hile yapmaya ve bunu gizlemeye çalışmaya işaret eder.

Rüyada kendi sümüğünü yemek oğlunun malını, başkasının sümüğünü yemek onun oğlunun malını yemeye, burundan akan şey hastalık ve nezleye delalet eder.

Ufak bir hastalığa işaret eder.

Rüyada görülen sümük, çocuk ile tabir olunur. Bundan dolayı eliyle yere sümkürdüğünü gören kişinin hanımı, ömrü uzun olan bir kız doğurur. Bir kimse birisinin evine sümkürdüğünü görse, o evden bir kadınla evlenir. Şayet böyle bir durum olmazsa ev sahibinin hanımına hainlik eder.

Bazı yorumcular, sümkürdüğünü gören kişi, birisine olan borcunu öder veya borcunun ödenmesini ister ya da kavmi onun hakkında yaptığı bir işten ötürü ödüllendirilir, dediler. Birisinin yatağına sümkürdüğünü gören kişi, onun hanımına hainlik eder.

Rüyasında zahmetli bir şekilde sümküren kimse, üzüntü ve kederden kurtulur. Rüyada burnunda sümük olduğunu gören kişinin, karısının hamile olduğuna delalet eder. Rüyada sümüğünün aktığını gören kimsenin, çokça çocuğu olur.

Bir yere sümkürdüğünü gören kişinin, sümkürdüğü yerin şerefliliği oranınca şerefli olan bir kadının bir erkek evladı olur. Sümük ve su gibi burnundan akan şeyler, hastalık veya nezledir. Sümük yemek, borca muhtaç olmaya veya şüpheli şeylere düşmeye delalet eder..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir