DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Su Görmek

Rüyada bulanık ve çamurlu su görmek, üzüntü ve kedere, geçim darlığına, berrak ve temiz su görmek güzel bir hayata işarettir. Rüyasında sıcak su içen kişi, hastalık ile karşılaşır. İçtiği suya kanan din ve inanç güzelliğine kavuşur. Zorluktan kolaylığa çıkar. Sevinç ve mutluluğa ulaşır. Suya aksetmiş yüzünü gören kimse, ev halkına dost ve akrabasına iyilikte bulunur. Temiz bir suya atladığını gören kişi, tez zamanda mutlu bir haber alır. Su üzerinde yürüdüğünü gören kişi tehlikeye düşebilir.

Su ile yıkandığını gören borcunu öder.Rüyasında soğuk su ile gusleden hayır ve kurtuluşa erişir. Dalgalı bir suda rahat yüzdüğünü gören kimse maddi ve manevi huzura kavuşur. Ağaç veya bitkiden akan özsu salih evlat sahibi olmaya işarettir. Bir kimse evinden su çıktığını görürse zenginleşir. Su bekar kimse için hayırlı bir evlilik yapmaya delalettir. Su rüyaları kişinin maddi durumu, çevresi ve duyguları ile ilgili bilgiler verir.

Rüyasında büyük su kitleleri görmek, kısmete işarettir. Kadeh içerisinde su içen erkek, çocuk ve hanımlarından hayra erişir. Rüyasında su istediğini gören kişi, yalan söyler ve dedikodu yapar. Tuzlu su zorluk ve meşakkattir. Bulanık ve kokmuş su haram mal ile tabir edilir. Siyah su gören bir kimsenin evi harap olur. Sarı su ise hastalıktır. Rüyasında bulanık su ile gusleden kişi, sıkıntısından kurtulur, şayet hasta ise şifa bulur.

Deniz veya nehirin üzerinde yürüdüğünü gören kimse, takva sahibi olur veya imanı kuvvetlenir. Kişi suyu güzel bir kaptan içtiğini görürse hayırlı bir evlilik yapar. Rüyasında tatlı suyun tuzlu suya döndüğünü gören kişi, dinden uzaklaşıp, sapıklığa yönelir. Pınarından tatlı su içmek murada ermeye, suyun içine girmek bütün korku ve sıkıntılarından uzaklaşmaya, acı su içtiğini görmek evlenmeye, acı su ile yıkandığını görmek eşinden boşanmaya, kirli ve bulanık su içmek ölüme delalettir. 

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir