DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Saray Görmek

Rüyasında bir kimsenin kendisini ışıl ışıl avizelerle süslenmiş bir sarayda görmesi genç bir erkek için, beklenmedik bir mükafata, erişkin bir yaşta ise, yeni ve çok hayırlı bir işe, bir kadın için kendisinin çok beğenip keyif alacağı çok neşeli ve eğlenceli bir davete delalet eder.

Bir kişinin kendini sarayda görmesi genç bir erkek için, işindeki çabalarından dolayı beklenmedik bir ödüle yorumlanır. Orta yaşlı biri içinse yeni ve çok para kazanacağı bir işe başlamasına delalet eder. Bir kadın için kendisinin çok keyif alacağı çok neşeli bir toplantıya yorumlanır.

Saray, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Rüyada büyük, ihtişamlı, güzel bir saray herkesin kıskanacağı güzel bir evlilik ve geleceği parlak bir iştir.

Rüyada bir sarayda bulunduğunu ve çevresinde bir takim kişilerin, size hizmet ettiğinii görmek, dikkat etmezseniz islerinizin kötüye giderek gittikçe bozulacağına ve rakiplerinizin boş durmayıp kuyunuzu kazacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre de, rüyada saray görmek, mal, rütbe ve makarna delalet eder.

Rüyada büyük bir saray ve içinin mutlu insanlarla dolu olduğunu görmek devlet kapısında bir işinizin olacağına ve üzüntülerinizin son bulacağına işarettir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir