DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Sandal Görmek

Rüyada sandal görmek; sevdiğiniz bir dostunuzla beraber bir gün geçireceğinize, sandalla gezinti yapmak; aile ortamında bir rahatsızlık yaşanacağına, sandalın battığını görmek; size yapılacak evlenme teklifini iyice düşünmeden cevap vermemeniz gerektiğine, daha sonradan bir kazaya uğramamak için dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder.

Genç bir erkeğin rüyasında kendisini sandalda görmesi, güvendiği bir arkadaşı tarafından aldatılacağına ve sıkıntılı bir duruma düşmesine; yetişkin bir erkek ise, maddi bir kayıp yüzünden daha sade bir hayat yaşamaya mecbur kalacak demektir. Genç bir bayan için, yeni ve samimi bir arkadaş elde edeceğine; daha yaşlılar için, kötü bir eve taşınacağına delalet eder.

Eğer durgun ya da sakin suda geziyorsanız istediğinizi elde edecek, amacınıza ulaşacaksınız, dalgalı suda geziniyorsanız, hayatınızda birtakım sıkıntılı gelişmeler olacak.

Rüyada bir deniz kıyısında sandalla gezinti yapmakta olduğunuzu görmek, kısa bir seyahat yapacağınıza yorumlanır. Bir başka yoruma göre de: Rüyada sandal görmek, üzüntü, keder, dert, rahatsızlık, kıtlık ya da darlığa düşmüş olan kimseler için kurtuluşa delalet eder.

Sandalla gezinti yapmak, arzu ettiğiniz her şeyi elde edeceksiniz ve amaçlarınıza ulaşacaksınız demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir