DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Sakız Çiğnemek

Rüyada sakız görmek zor kazanılacak bir paraya yorumlanır. Sakız çiğnemek bir dedikoduya, sakız bulmak veya almak, kötü bir habere, sakızı ateşe atmak, bir mal yüzünden başınızın derde gireceğine delalet eder.

Rüyada sakız görmek çok zahmetli ve bin bir uğraşla kazanılacak bir paraya işarettir. Sakız çiğnemek ise bir dedikoduya yorumlanır. Rüyada sakızın üstüne yapışması iyi yorumlanmaz, bir insanın huzurunuzu kaçıracağını işaret eder. Sakızı ateşe atmak, bir mal yüzünden başınızın belaya gireceğine yorumlanır. Sakız görmek gereksiz laflar etmek ve dedikodu yapmak manasındadır. Sakız bulmak veya almak, kötü bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada sakız çiğnemek, kişinin gereksiz laf ve dedikodu yapacağına delalet eder.

Rüyada sakız çiğnediğini görmek, bir konu etrafında çok konuştuğunuza ve bundan dolayı herkesi bıktırdığınıza işaret eder. Bir başka yoruma göre de: Bir kimse rüyada sakız çiğnediğini görse, yanlış ve istenilmeyen Bir iş yapmasına işarettir. Bazı tabirciler, sakız çiğnediğini gören kimse, münakasa, şikayet ve bunlar gibi şeylerde o kimseden çok söz edilir.

Sakız çiğnediğini gören gereksiz laflar eder veya dedikodu yapar. Sakızın üstüne, eline yapışması iyi değildir. Bu arsız, yüzsüz birinin insanın huzurunu kaçıracağı anlamına gelir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir