DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek, genç erkekler için ellerine geçecek malla yapacağı işlerde başarıya ulaşacağını işaret eder. Rüyada sabun kalıbını görmek, kederli ve dertli kimseye manevi yardıma, sabunla elbisesini yıkadığını görmesi sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder.

Rüyada sabunla bir şey yıkamak derttir. Sabunla elbise yıkadığını görmek dertlerinden kurtulmasına işarettir. Rüyasında kalıpla sabun aldığını gören kişi kötü haber alır. Birine sabun veren kişi ise bir yakınına kırılır.

Rüyada sabun görmek, işinizde size engel olmak isteyenlerin olduğuna işaret eder. Sabun, sizi ekarte ederek yerinize geçmek isteyenlere, aleyhinizde türlü oyunlar planlayanlara işarettir. Bir başka yoruma göre de: Rüyada görülen sabun, elde edilecek maldır. Sabun parçası, kederli bir kimseye teselli veren, bir kişidir.

Rüyada sabunla bir elbise yıkadığını ve temizlediğini gören kişi, hasta ise iyileşir, günahkar ise tövbe eder, üzüntüden kurtulur, borçlu ise borcunu öder. Sabun parçası, rüyayı görenin padişaha ya da hakime ileteceği bir olaya da  işarettir. Bazen de sabun, kiri giderdiğinden kederlerin ortadan kalkmasına işaret eder.

Rüyada sabun hayra yorulmaz. Kalıpla sabun aldığını gören tatsız haber duyar. Birine sabun veren küser. Sabunla bir şey yıkamak ya da temizlemek sıkıntıdır. Vücudunu sabun içinde gören kişi sıkılır.

Rüyada sabun görmek, geçimini zor şartlar altında sürdürmeye, sabunla bir şey yıkamak, bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, sabun yemek, başvurulan bir işte kazanç zorluğu çekmeye, sabun satmak ya da almak, kazancını başkasına kaptırmaya, sabun kaybetmek ise hastalığa delalet eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir