DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pençe Görmek

Rüyada pençe görmek ne anlama gelir?

Rüyada pençe görmek; hayata sıkı sıkıya tutunmak demektir. Başa gelen her türlü olumsuz hadiseye rağmen rüya sahibinin moralini bozmayacağını ve düşmanlarının eline koz vermeyeceğini, tabiri yerindeyse kan kusup kızılcık şerbeti içtiğini söyleyeceğini ifade eder. Sırlara sahip çıkmanın, ailevi meseleleri dışarı taşırmamanın ve her türlü zayıflığı yok etmenin ifadesi olan rüya, kişinin çok güçlü olacağını, yaşadığı olumsuzlukların gelecekte kendisini zirveye taşıyacağını bildirir. Kudretli biri olmanın, iyi eğitim almanın ve devlet idaresinde en üst makamlara kadar yükselmenin ifadesi olduğu gibi, ömür boyu sürecek başarıların, şöhretin de ifadesidir. Otoriter ve disiplinli biri olmanın yanı sıra prensiplerinden asla ödün vermeden yaşayan rüya sahibinin kaybettiği her şeyi fazlasıyla geri alacağına tabir edilir.

Demir pençe görmek; asla yenilmemek, her zaman dik durmak ve haksızlıklara karşı gelmek demek olan rüya, polislik, hakimlik, avukatlık veya yasa koyucu gibi mesleklerde çalışılacağına, kişinin geniş perspektifi sayesinde pek çok kişinin derdine de derman olacağını bildirir. Hasta kimseler kendi iradeleriyle daha çabuk iyileşirler ve evdeki sorunlar da elbirliği ile çözülür. Demir pençe gören kimselerin erkek evlatları olur ve çocuklarının geleceği de son derece büyük başarılarla, devlet hizmetleriyle geçer.

Kartal pençesi görmek; azamete, saygı duyulan işler yapmaya, kudrete ve her türlü gücü elinde bulunduracak olmaya yorumlanan güzel, hayırlı bir rüyadır. Kişinin hem kalben, hem de düşünce olarak ideallerine sıkı sıkıya sahip çıkacağını, her türlü rakibine ve düşmanına karşı koyacağını, kimse için prensiplerinden ödün vermeyeceğini ifade eder.

Rüyada pençe görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir