DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pasta Yemek

Rüyada pasta yemek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada pasta yemek; kazanç elde etmek olarak tabir edilir. Pasta yiyen kişi rızkını yiyor diye yorumlanır. Rüya sahibinin hayalindeki şeylerin gerçekleşeceğine, istediği işe ve kariyere sahip olacağında delalet eder. Pasta yediğini gören kişi için kötü olan şey, etrafında kendisine zarar vermek isteyen kişiler olduğudur. Bu kişiler kendisinin başarılarını ve yaptığı iyi işleri çekemeyenlerdir. Rüya sahibinin önüne sürekli olarak set çekmeye çalışırlar, kendisini başarısızlığa ve hüsrana uğratmak için elinden geleni ardına koymazlar. Pasta yediğini gören kişiler çok dağınık ve savurgan kimseler olarak yorumlanırlar. Bu kişiler için gözü aç kimseler olarak yorum yapılır. Çünkü bugün aldığını yarın beğenmezler ve ertesi gün gidip yeni birini alırlar fakat sonraki gün onu da beğenmezler.

Pasta yiyememek; bir kişi pastadan yiyemediğini görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Bu durumda kişinin yakın zaman içerisinde üzüntülü bir haber alacağı söylenir. Ayrıca mutsuz ve kederli olaylar ile birlikte zor zamanlar geçirileceği ifade edilir. Eskiden yaşadığı ancak geride bıraktığı kötü günlere tekrar döneceği anlamına da gelir.

Pasta Süsü Görmek

Pasta süsü görmek; hayırlı bir kısmet ile düğünlü dernekli dünyaevine girileceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına, dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine ve sorunların aşılacağına tabir edilir.

Ayrıca rüyada pasta görmek – rüyada pasta kesmek – rüyada pasta almak tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada pasta yemek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

 

 

Bir yorum

  1. Rüyamda geçen seneki okulama gidiyordum ve orada o okuldaki arkadaşımı aynı zamanda o okuldan olmayan eski arkadaşlarımı da gördüm. Hepimiz oturuyorduk kız kardeşimde vardı, sonra bir tane arkadaşım devamlı fotoğraf çekiniyordu fakat hiç beğenmiyordu fotoğrafçı da vardı sonra masada birden tek kalıyorum ve önümde pasta var bende o pastadan yiyorum gayet güzel bir şekilde. Yorumlar misiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir