DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Paspas Görmek

Rüyada paspas görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada paspas görmek; kötülük karşısında haksızlığa, yolsuzluğa, vicdansızlığa, iftiraya ve sessiz kalmasına karşı durmaya tabir edilir. Paspas gören kimse, sessiz kaldığında o kötülüğe ortak olacağını düşünen, cesur ve akıllı kişi anlamına gelir. Bazı yorumculara göre, haksızlık, kul hakkı, iftiradan uzak durmasına delalet eder. Diğer bir yorum ise, rüya sahibi üzüntüsünden kurtulacak, hayatını düzene gireceğine huzurlu günler yaşayacağına delalet eder. Kişinin yolsuzluk, haksızlık ve iftiradan uzak durmasına işarettir. Paspas gören kimse, yakın zamanda yaşayacağı sıkıntılardan sessiz kalması anlamına gelir.

Paspas almak; işlerinin artması ve yorgun,halsiz, uykusuz kalmasına delalet eder. Paspas alan kimse, iş hayatının düzene girmesi için gece gündüz çalışacağı anlamına gelir.

Paspas bulmak; aile yaşantısının ve iş hayatının düzene girmesi ve feraha çıkmasına delalet eder. Kişinin iş hayatında yükseleceğini ve zorlu sıkıntılı günlerini geride bırakacağına işarettir.

Paspas Kovası Görmek

Paspas kovası görmek; kişinin hastalıktan kurtulup mutlu huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder. Hasta ise yakın zamanda sağlığına kavuşacağına işarettir.

Kirli paspas görmek; durumlar ve şartlar ne gerektirirse doğru yoldan ayrılmayıp zalimlik peşinden ayrılmamasına işarettir. Kirli paspas kovası gören kimse, disiplinsiz davrandığına bir çok sorun yaşadığına sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Ayrıca rüyada paspas yapmak ile ilgili tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada paspas görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir