DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pasaport Görmek

Rüyada pasaport görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada pasaport görmek; aksilik, zorluk, zahmet, sıkıntı, dert, çile anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, maddi yükümlülüklerin ağırlaşacağına, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına tabir edilir. Geçim sıkıntısı çekmeye, buhran yaşamaya, bunalıma girmeye ve içine kapanmaya delalet eder. pasaport görmek, bundan sonra hiçbir şeyin kolay elde edilemeyeceğine işaret eder.

Pasaport almak; rüya sahibinin hayatında bazı karmaşaların yaşanacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına tabir edilir.

Pasaport almaya çalışmak; rüyayı gören kişinin hayatının en kötü günlerini yaşayacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına yorulur. İsyan etmeye, durumu bir türlü kabullenmemeye ve sanki bu zor günlerin hiç geçmeyecekmiş gibi gelmesine işaret eder.

Rüyada Pasaport Çıkarmak

Pasaport çıkarmak; rüya sahibinin görmeyi ve gezmeyi istediği yerler olduğuna ve ölmeden önce bu ülkelere mutlaka gitmenin hayalini kurduğuna tabir edilir. Rüya sahibi dünyayı gezme hevesi ve heyecanı içindedir, işten kalan zamanda ve eline geçen ilk fırsatta bilmediği ülkeleri ziyaret ediyor demektir.

Ayrıca rüyada pasaport kaybetmek tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada pasaport görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir