DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Pasaj Görmek

Rüyada pasaj görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada pasaj görmek; çok kalabalık bir ortamda eğlenceli vakit geçirecek olan rüya sahibi bekarsa, gideceği yerde hayat arkadaşıyla tanışacak anlamına gelir. Kişinin kısmetinin ayağına gelmesi olarak da tabir edilen rüya, ticaretle uğraşıldığında büyük paralar kazanmaya, kişinin geçmişini silip, yeni bir başlangıç yapmak için her açıdan hazır olacağına da yorumlanır. Aile büyüklerinden kalan çok değerli bir toprak parçasının değerinin daha da artmasıyla beraber, kişinin hayatının bir anda değişeceğine delalettir. Bir kısım İslami yorumcuya göre bu rüya, namaza niyetlenmek, düzenli şekilde beş vakit namaz kılmak ve hac yolculuğuna niyetlenmek anlamına gelir. Kişinin dini açıdan başkalarına faydalı olacak işler yapacağına da yorumlanır.

Pasajda alışveriş yaptığını görmek; pasajdan giysi aldığını gören kimseler küçük sıkıntılar yaşarlar. Yiyecek veya içecek aldığını görenlerin şansları ve bahtları açılır. Rızıklarındaki artış sayesinde aile üyelerinin keyifleri yerine gelir ve kişinin maaşına zam yapılır. Pasajda alışveriş yaptığını ama ne aldığını hatırlamayan kişiler unuttukları bir borçla karşılaşırlar ve ellerinden yüklü miktarda para çıkar. Hasta kimseler için şifa bulmaya alamet olduğu gibi, yaşlı kimseler için hidayete erip, manevi açıdan huzurlu olmaya, nefsine hakim bir hayat sürmeye ve eceli ile vefat etmeye delalet eder.

Rüyada Pasajda Kaybolmak

Pasajda kaybolmak; çok fazla mala düşkünlük içinde olunduğunu ve kişinin istemsiz olarak çevresindeki kimseleri menfaatine uygun olanlar arasından seçtiğini ifade eder. Sevilen arkadaşlarla bir anlık kızgınlık sonucu çıkacak münakaşalı ortamlara, fiziksel rahatsızlıklara ve özellikle baş ağrısı çekmeye işaret eder. Kişinin şerden uzak durmasına ve günah işlememek için nefsine hakim olması gerektiği konusunda da uyarıda bulunur.

Rüyada pasaj görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir