DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Paraşüt Görmek

Rüyada paraşüt görmek ne anlama gelir?

Rüyada paraşüt görmek; daha ziyade rüya sahibinin mali işleri ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, elinin ve gönlünün çok bol olduğuna fakat bazen bu durumu çok abartıp kendine zarar verdiğine işaret eder. Kişi, bazen fazlaca cömert davranıp, elindekileri kolaylıkla savuruyor kendisini ve yarınlarını hesaba katmıyor demektir. Gereksiz yere para harcayan ve savurgan olan bir kişinin varlığına işaret eder. Bazen de rahatlık ve kolaylık anlamına gelir.

Paraşütle atlayan birini görmek; paraşütle atlayan birini ya da birilerini görmek aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin kurnaz davranarak bazı kimselerin dikkatini çekmeyi başaracağına ve istediği işi bu şekilde kapacağına işaret eder.

Rüyada Paraşütle İnmek

Paraşütle inmek; mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin derdinden ve kederinden kurtulacağına, hafifleyeceğine, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalet eder. Rahata ermeye tabir edilir.

Ayrıca rüyada paraşütle atlamak tabirini de okuyabilirsiniz.

Rüyada paraşüt görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir