MENÜ

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra gelen rahatlığa işarettir. Gümüş para yutup abdest bozarken para çıkardığını görmek, zındıklığa altın para yutup çıkardığını görmek, imandan sonra küfre düşmeye, üzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu para görmek, şiir ve musikiyi Kur’an’a  tercih etmeye delalet eder. Rüyada görülen tomarla para, parlak şans ve servete; para saymak ise umduğundan daha başarılı olunacak bir işe işarettir. Rüyada gördüğünüz parayı kaybetmediğiniz sürece hayatınızda güzel değişiklikler olacak demektir. Bozuk para konuşma ve laf, altın para dedikodu, gümüş para kısmettir. Kağıt para görmek, kişinin çalışması sonucu alacağı paradır. Yolda yürürken yerde para bulduğunu görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına delalettir. Rüyada para çalmak, istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize işarettir. Kendinizi para yırtarken görmek, önceden başlamış olduğunuz fakat pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmek ile tabir edilir. 

Rüyada görülen para, özü sözü bir olmayan ikiyüzlü kişiye de yorumlanabilir. Eğer gümüş para yuttuğunu görürse ve abdest bozarken para çıkardığını görürse, o kimse Allah’a inanmayan ve Allah’ı inkar eden kişiye işaret edebilir. Para, ahlaksızca davranan rezil kişiye ve şerre de yorumlanabilir.

Bir kimse rüyada Allahın ismi yazılı olan paralar görürse, Kur’an-ı Kerim yerine dervişlerin dini törenine ve şiir okumayı seven kişiye yorumlanabilir.

Eğer bir kimse altın yuttuğunu ve abdest ederken para çıkardığını görürse müslüman dininden döner. Eğer bu kişi rüyada paraya rastladığını görürse güçlü durumundan usanır. Para görmek, üzüntü, dert, tasa, darlık ve kendisine gelecek söze işaret edebilir. Bazen para görmek, rızka veya sıkıntıdan sonra rahatlığa ve çokca amele yorumlanabilir.

 

One thought on “Rüyada Para Görmek”
  • esra

    Rüyamda bir arkadaşımın bana sadaka olarak vermem için bir sürü bozuk para verdiğini gördüm ve aynı arkadaşım bana kıyafetlerinden de ihtiyaç sahiplerine dağıtmam için veriyodu.

Yorum Ekle