DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek ne anlama gelir?

Rüyada para görmek; bazen kötülüğe, alçak söze ve bağırmamaya işarettir. Bazen de dostlarıyla görüşmeye işarettir. Çorabı içinde görülen para, abdest bozmaya işarettir. Görülen paralar, kedere, üzüntüye, darlığa ve kendisine üzüntü verecek sözler duymaya işarettir. Para vermek almaktan daha hayırlıdır. Para verdiğini gören kimse başarıya ve kazanca ulaşır denilmiştir.

İmamı Nablusi (r.a.) demiştir ki;, bozuk para görmek sıkıntı ve hüzne işaret eder. Demir para laf ve söz işitmeye tabir edilir. Rüya sahibi para aldığını görse, büyük bir mirasa konacağına, yaşı ilerledikçe geçen günlerinin daha sağlıklı geçireceğine geçmiş hayatında yapmak isteyip de yapamadığı bir çok şeyi şuanki yaşamında yapacağına ve pişmanlık duymayacağına rivayet eder. Altın para yutan kişi, inkara yönelir. Altın İslamı temsil eder. Para ise günaha girmekle yorulur.

Para saymak; sıkıntılı bir döneme girmeye, hesabını kitabını iyi yapmaya işaret eder. Para sayarken birini görmek, çevresinde sıkıntılı kimseler olduğuna işaret eder.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Kağıt para görmek; iki şekilde tabir olunur, bu para elinde veya cebinde ise şans, kısmet ve talihin açılması demektir. Kağıt para, kazancın ve kısmetin artmasına, boş söz konuşan bir kimse tarafından laf işitmeye delalet eder.

Cebi para dolu görmek; bildiği bir işte başarı sağlamaya ve bir konuda hedeflerine ulaşmaya şansın ve kısmetin bollaşıp varsa bir bağlılığı çözülmesine işaret eder.

Yırtık para görmek; sıkıntılı bir döneme girmeye ve kazancın azda olsun eksilmesine ve beklemediği bir yerden zarara uğramaya ve beklediği bir para varsa gecikmesine işaret eder.

Ayrıca rüyada para bulmak – rüyada para almak tabirlerini de okuyabilirsiniz.

Rüyada para görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda bir arkadaşımın bana sadaka olarak vermem için bir sürü bozuk para verdiğini gördüm ve aynı arkadaşım bana kıyafetlerinden de ihtiyaç sahiplerine dağıtmam için veriyodu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir