DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek ne anlama gelir?

Rüyada papatya görmek; temiz kalpli sevecen iyi niyetli kimseye delalet eder. Gelecek olan müjdeli habere işaret eder. Papatya görenin hanesindeki kara bulutların dağılmasına, bireyler arasındaki anlaşmazlıkların ortadan kalkmasına işaret eder. Kişinin sıkıntılı günlerden kurtulup ferah ve aydınlık bir yaşam süreceğine işarettir. Mutlu huzurlu bir yuva kuracağına hanesinde bolluk ve bereketin artacağına tabir edilir. Papatya görmek, maddi ve manevi yönden rahatlığa, ferahlığa yorumlanır. Kişinin kendisine uğurlu gelecek olaylar yaşayacağına ve sonunda çok mutlu olacağı, müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Papatya koklamak; bol kazançlı işler yapacağına işarettir. Papatya kokladığını görmek kaliteli bir insana, mutluluğa, aşk hayatının düzene gireceğine, kısa süreli bir hastalık geçirmeye ama bu hastalığı hızlı atlatacağına işarettir. Papatya kokusu duymak çevresindeki insanlarla sohbetinin artacağına, çok yetenekli bir insana işarettir. Papatya kokladığını gören kişi ailesiyle mutlu günler yaşayacağı anlamına gelir.

İmamı Nablusi (r.a.) demiştir ki; papatya görmek rüyayı gören kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine ve mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Renkli papatya görmek; sıkıntılı günlerinde yanında olan dostluklar kazanacağına, o dostlukların hiç bitmeyeceğine işarettir. Sarı beyaz papatya görmek, iyi bir insan ile tanışmaya işarettir.

Rüyada Papatya Açtığını Görmek

Papatya açtığını görmek; bu rüyayı gören bir kimse mutluluk verecek olaylar yaşayacağına, hayatının hep neşeli geçeceğine, sevindirici haber almaya, aşk hayatının çok sağlıklı ilerlediğine, emeklerinin karşılığını göreceğine, sabırlı olacağına işarettir. Papatyanın açtığını görmek, yakın zamanda alacağı müjdeli habere sevinmeye ve bir hayır işleyeceğine delalet eder.

Ayrıca rüyada papatya toplamak – rüyada papatya tarlası görmek tabirlerini de okuyabilirsiniz.

Rüyada papatya görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir