DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek görmek ne demek, ne anlama gelir? Öpüşme rüyalarının detaylı anlamını aşağıda okuyabilirsiniz.

Rüyada öpüşmek; dünya işleri ile meşgul olup, ahiret hayatından uzaklaşmaya, arzu, şehvet, şans, para ve dünyalık istekleri elde etmek anlamına gelir. Eşiyle öpüştüğünü görmek hırstır. Kuzeniyle dudaktan öpüşmek, sıkıntı ve üzüntüdür. Akrabayla dudaktan öpüşmek genel anlamda keder, dert ve tasadır.

Biriyle dudaktan öpüşmek; tanımadığı bir erkek ya da kadını dudağından öpmek, bazı günah ve zinaların habercisidir. Biriyle dudaktan öpüştüğünü görmek, hiç kimseyi umursamadan günaha devam etmeye ve yeni bir ilişki yaşaması ile tabir edilir.

Erkek erkeğe dudaktan öpüşmek; uğraşlarının ve emeklerinin karşılığını almaya, helal yoldan kazanç sağlamaya tabir edilir. Erkek erkeğe dudaktan öpüştüğünü görmek, gam, keder, sıkıntı ve dertlerinden kurtulmaya istediği her şeyi elde etmeye rivayet edilir.

Kadın kadına dudaktan öpüşmek; sıkıntı ve sorunların bitmesine, iş hayatında başarılı olup mevki sahibi olması ile tasvir edilir. Bir kadınla dudaktan öpüşmek, tutkulu öpüşmek şan, şöhret ve ihtişam sahibi olma ile yorumlanmaktadır. Erkekle dudaktan öpüşmek; erkek erkeğe öpüşmek ile aynı anlama gelir, fakat ihsan sahibi kimse ile tabir edilir. Bir erkekle dudaktan öpüşmek, yanlışa ve hataya düşmekten son anda kurtulan ve hak yolunda ilerlemeye delalet eder.

Rüyada Kız Arkadaşıyla Öpüşmek

Kız arkadaşıyla dudaktan öpüşmek; kısmetsiz ve şanssız bir dönem içinde olmasına ve kazancının ise kişiyi muvaffak edememesine delalettir. Kadın kadına dudaktan öpüşenleri görmek, kazanılan zafer ve başarı ile tabir edilir. Dudaktan öpüşmek kız arkadaşınızla olursa elinize geçecek toplu paraya ve zarardan emin olmaya yorumlanır.

Tanımadığı biriyle dudaktan öpüşmek; korku ve endişelerinden kurtulmaya, mutlu olacağı bir kimse ile gönül ilişkisi yaşaması anlamına gelir. Tanımadığı biriyle dudaktan öpüştüğünü görmek, aile hayatında huzuru, iş hayatında ise başarıyı elde ederek ihya olmasına yorumlanmaktadır.

Eski sevgiliyle dudaktan öpüşmek; yaşanan can sıkıcı olayların bitmesine ve yeni bir ilişkinin filizlenmesine tabir edilip, yorumlanır. Eski sevgisiyle dudaktan öpüştüğünü görmek, mazide yaptığı hatalardan dolayı yakın zamanda zarara uğramak anlamına gelir. Kocasıyla dudaktan öpüştüğünü görmek; hane içinde huzurun ve mutluluğun sağlanmasına, eşler arasındaki saygı ve sevginin artmasına delalettir.

Kocasıyla dudaktan öpüşmek, eşler arasındaki bağlılık ve sadakat olmasına, birbirlerine hoşgörülü olma ile tabir edilir.

Anne ile dudaktan öpüşmek; rüya sahibinin büyük bir günah içinde olmasına işarettir. Anne ile dudaktan öpüştüğünü görmek, işlene günahlardan ve yapılan zinalardan pişmanlık duyup tövbe etmesi ile tabir edilir.

Baba ile dudaktan öpüşmek; yeni yapılacak bir iş için, alınacak yardım ve destek ile tabir edilir. Baba ile dudaktan öpüştüğünü görmek, gücüne güç katmaya ve eski başarılı günlerini geri kazanacak olmasına yorumlanmaktadır.

Ünlü biriyle dudaktan öpüşmek; hayalini kurduğu ve çok olmasını istediği bir şeyin olması ile yorumlanmaktadır. Ünlü biriyle dudaktan öpüştüğünü görmek, hayallerinin peşinde koşan ve onları gerçekleştirecek olması ile tabir edilir.

Sevgiliyle dudaktan öpüşmek; farklı arayışlar içinde elinde olanlarla mutlu olmayı bilmeyen ve hatalar yapan kimse ile yorumlanmaktadır. Sevgiliyi dudaktan öpmek, bekar biri için evlilik hazırlığı ya da hayırlı bir birliktelik, yuva kurmaya delalet eder. Dudaktan öpüşmek bazı tabircilere göre, mal, mülk sahibi olacağınız güzel bir hayatınız olacağına işaret eder.

Rüyada öpüşmek görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir