DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Öldürmek

 
Eğer rüyada kişi kendi kendini öldürdüğünü görürse, bu kişi “Tövbe-i nasuh” ile tövbe eder şeklinde yorumlanabilir. Bir kişiyi öldürdüğünü görmek çok büyük günahın içine girer.
 
Eğer kişi kendisinin rüyada öldürüldüğünüü görürse, o kimsenin ömrünün uzun olacağına ve çeşitli kavimlerden hayra ve bol mala nail olmasına işaret edebilir.
Eğer rüyada birini kesmeden öldürüğünü görmek, öldürülen kişiye mal ve hayır nail olur. Rüyada birinin boğazını sıkmak zulüm eziyet olarak yorumlanabilir. Rüyada birini öldürdüğünü gören kimse korku ve kederli durumundan kısa zamanda kurtulur. Eğer kişi kendini öldürdüğünü görürse, bu kişi hayra erişir. Bir kimse kendisini öldürene bilmediği halde öldürüldüğünü görürse, bu rüya o kişinin dinin önemsemediğine işaret edebilir. Şayet bu kişi kendini öldüren katilini tanırsa o kişiden intikamını alır.
 
Rüyada birini öldürdüğünü ve şah damarından kan aktığını görürse, bu ölünün katilin dilinden hoşlanmayacağı bir duruma düşmesine işaret edebilir. Bazı rüya yorumcuları da, ölen kişi katili tarafından kendisine bir hayır ve menfaat gelir. Şayet bir kimse kasten ve haksız olarak birini öldürdüğünü görürse, o kimsenin günah işleyen kişi olduğuna yorumlanabilir.
Bazı rüya yorumcuları da, birisini öldüren kimse, namazın faziletini inkar eder namazı terk eder şeklinde yorumlarlar. Rüyada kendi evladını öldüren kimse rızka erişir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir