DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Meyve Yemek

Bazı rüya yorumcuları göre rüyada meyve görmek geçici rızık derler. Kuru meyve görmek ise devamlı olan çok rızıktır. Yine bazı rüya tabircileri, meyve görmek yoksul olan kişiler için zenginlik, zengin kişiler için ise çokca maldır derler.

Eğer bir kimse meyvelerin üzerine döküldüğünü görürse, hayır ve yaptığı iyiliklerle adı anılır. Meyve tatlı ise rızık ve menfaata ve güzel ilme işaret edebilir. Ekşi meyve yemek ve görmek de yine rızık ve ilimdir.

Henüz olgunlaşmamış ham meyve yemek veya ona sahip olmak, borç yapmaya, yabancı erkek ve kadına yahut dilsiz ve sağır olan kişiye yorumlanabilir. Üzeri örtülü veya kapaklı bir şey içerisinde meyve görmek zorlukla elde edilen rızka işaret edebilir. Çekirdekli meyve görmek, kendinden emin olmama yahut kefalet bulunan veya zekatı çıkmamış az olan rızka işaret edebilir.

Çekirdeksiz meyve görmek işlerin kolaylığına ve kendisine şüphe karışmamış helal olan rızka işaret edebilir. Mevsiminde olan ve olgunlaşmış meyve görmek hemen hasıl olacak hayra, kendisine birisi tarafından bir müddet sonra meydana gelecek menfaata yorumlanabilir.

Mevsimi dışında meyve görmek rızıktır. Mevsimsiz meyve yediğini gören, kaçırdığı hayırlı bir şeye erişmeye, zor işlerin kolaylaşmasına ve zamanının geçmesinden korktuğu bir şeyi istemeye işaret edebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir