DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmek, rüya sahibinin eşinin kızına işaretle yorumlanır. Kişinin memesinin güzel veya çirkin olması, güzellik ve çirkinliğine işarettir. Rüyada meme, gizlilik, annelik, manevi duygular, bağımlılık, cinsel duygularını simgeler. Aileniz ve Anneniz ile ilgili bir haber ile tabir edilir.

Rüyada Meme Emmek

Bir kimse rüyada bildiği bir kadının memesini emdiğini görse ve o kadını iyice tanımaya, bazen de hastalığa yakalanmasına yorumlanır. Ancak o kimsenin hanımı hamile ise bir çocuğunun olacağına ve onu besleyip terbiye etmesine tabir edilir. Bu rüyayı bir kadın görse, bir kız çocuğu olacağına işaret eder.  Memelerinin büyük olduğunu gören kimse erkek çocuk ve eşyaya sahip olur. Bir kimse memesinden akan sütü başka bir insanın emdiğini görse, o kimse hapsedilir ve kapıların yüzene kapanmasına. Bu rüya, emen kimse için hayırlı olmadığı gibi her ikisi için de üzüntü ve alçalmaktır. Bazı yorumculara göre de rüyada, erkeğin memesinde süt olduğunu görmesi, bekar ise evlenmesine, fakir ise zengin olup sevinmesine, genç ise uzun ömürlü olmasına tabir edilir.

Bir yorum

  1. Merhaba kolay gelsin. Ben rüyamda annemin memesinin bir kaç kez sıcak su dökülerek yandığını her yandığında da kızarıp biraz küçüldüğünü gördüm. Gerçek gibi beni çok etkiledi. Ne anlama geldiğini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir