DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada bir kimsenin kuyusunu kazdığınızı görmeniz, o kimseye kötülük yapacağınıza ve ya birilerin fenalıkta bulunacağına işarettir. Başkası için kazdığınız kuyuya kendinizin girdiğini görmeniz, hilenin yada kötülüğün sizin başınıza geleceğine yorumlanır. Rüyanızda bir kuyunun dibinde olduğunuzu ve gökyüzünü göremediğinizi görmek, hırsızlığa uğrayacağınıza ve değerli olan şeylerinizin çalınacağına işarettir.

Rüyada kuyu görmek, aileniz ile aranızın açılacağına ve zor duruma düşeceğinize daha sonradan da onlardan intikam alacağınıza işarettir.

Rüyanızda kuyu çıkrığı görmek, insanlara faydalı biri olacağınıza, çıkrık ile su çektiğinizi görmek, doğru olan yolda ilerleme kaydedip Allah’ın rızasına kavuşacağınıza ve inan biri olacağınıza tabir edilmektedir. Kuyudan abdest aldığınızı görmek, sıkıntıdan ve varsa hastalıktan kurtulacağınıza işarettir. Bilmediğiniz bir yerde tatlı suyu olan bir kuyu görmek, dünyada bol rızka erişeceğinize, suyun taştığını görmek, o yere darlık geleceğine, susuz ya da kurumuş kuyu görmek, ecelin yaklaştığına, boş kuyu aynı zamanda işlerinizin duracağına, kuyunun yıkılması eşinizi kaybedeceğinize, tarlanızda ya da evinizde kuyu çıktığını görmek, hayırlı kazanca tabir edilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir