DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kusmak

Rüyanızda kolay ve kokusuz bir şekilde kustuğunuzu görmek, hatalı davranışlar içerisinde olduğunuzu fark edeceğinize ve kendi istediğiniz ile yolunuzu iyi yöne çevireceğinize tabir edilmektedir. Ancak kokusu pis ve zor bir şekilde kustuğunuzu gördü iseniz, kötü yolda olduğunuza ve bu yolu değiştirenin güç ya da imkansız olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kusmak, elinizde sizin hak etmediğiniz bir şey olduğuna ve bu şeyi gerçek sahibine teslim edeceğinizi aynı zamanda tövbe edeceğinizi göstermektedir. Kan kustuğunuzu görmek, haram mal kazandığınızdan dolayı günah işlemekten vazgeçeceğinize yorumlanmaktadır. Aşırı derecede kan kustuğunuzu görmek, varsa gurbette olan birinin döneceğine, mal kazancına ve fakir bir kişi için ise durumunun iyileşmesine delildir.

Rüyanızda, balgam, yemek veya kan kusmak mala işaret eder. Ayrıca yemek kusmak, ele geçecek malınızdan başkalarına da bağışlayacağınızı göstermektedir. Sadece balgam kustuğunuzu görmek, günaha tövbe edeceğinize yorumlanır. Rüyanızda şarap içtiğinizi ve bu şarabı kustuğunuzu görmek, haram mala sahip olduğunuza, ancak bu malı geri vereceğinize, safra kustuğunuz görmek, cezalandırılmaktan korktuğunuz için yanlışa adım atmayacağınıza, hasta bir kimsenin yılan kusması o hastanın vefatına işarettir. Ancak yılan kusan kişi hasta değilse düşmanından kurtulur. rüyada gördüğünüz, kusuntu şekli ne halde olursa olsun, yoksul kimse için varlığa, varlık olan için de zarara işaret olabilir.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir