DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyada kurban adadığınızı ve bu kurbanı kestiğinizi görmek, meşakkatten kurtuluşa ereceğinize yorumlanır. Kurban adağını yerine getirdiğinizi görmek, hasta iseniz iyileşeceğinize borçlu iseniz borcunuzu ödeyeceğinize, sevineceğiniz haberler alacağınıza, tüm keder ve üzüntüden kurtulacağınıza, rüya sahibi hamile bir kadın ise erkek evlat dünyaya getireceğine tabirdir. Kurban sevinmeye ve bereketli bol olacak kişiye işarettir. Rüyada deve veya büyük baş hayvan kurban ettiğinizi görmek, borçlarınızdan kurtulacağınıza, fakir birinin bu rüyayı görmesi, zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada kurban görmek, hoş olan kadına, hayırlı evlada, iyi amele tabir edilir. Rüyada kurban kesmek,  korkularınızdan kurtulmaya, hac vazifesini yerine getirmeye, sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır. Kurban eti dağıttığınızı görmek, üzüntüden kurtulacağınıza, kurban etinden halka bölüp verildiğini görmek, zengin bir kişinin ölümünden sonra, o kimsenin mallarının akrabalarına bölüneceğine işarettir. Koç kurban ettiğinizi görmek, fidye manasına gelir aynı zamanda da belalardan uzaklaşacağınıza yorumlanır.

 

Bir yorum

  1. Merhaba, rüyamda kafası kesilmiş ve boynu kan olan ve ayakta duran beyaz bir kurban gördüm. Hayvan çok güzel duruyordu. Yorumlayabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir