DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kaza Yapmak

Rüyada kaza yapmak ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada kaza görmek; eğer kaza geçirdiğinizi görmüşseniz veya bir kazaya tanıklık etmişseniz bu hayra yorulur. Hayatınızda yenilikler yaşayacaksınız demektir. Herhangi bir kaza geçirmişseniz vereceğiniz kararlar yaşamınızı iyi yönde etkileyecektir. Kaza geçirmek veya böyle bir olaya tanıklık etmek, yaşamınıza yenilikler geleceğinin işaretidir. Bu yenilikler size yeni kapılar açacaktır. Ayrıca tekamülünüzde hızlanma olacak demektir.

Kaza yapmak ve kan görmek, rüya sahibinin, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşmak üzere olduğuna ve hangi konuda hata yapmışsa o konuda önlem alması gerektiğine yorumlanır. Bu rüyayı olumsuz yorumlayanlar da vardır. Eğer halihazırda seyahat planlarınız varsa, bu seyahate çıkmamanız gerektiği anlamına gelebilir. Kaza geçirerek hafif yaralanmak; eğer rüyanızda kaza geçirmiş ve hafif bir şekilde yaralanmışsanız çevrenizdeki insanlara dikkat etmelisiniz. Etrafınızda ikili oynayan melek yüzlü şeytanlar olabilir. Bu kişiler size ihanet planları yapıyor olabilirler. Rüyanızdaki yaralanmanız bu kişiden görebileceğiniz zarara, fakat yaralarınızın ağır olmaması aldığınız zarardan çok kolay kurtulacağınıza işarettir.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyada trafik kazası yapmak; rüyayı gören kişinin, rahatsızlıklarla boğuşacağına, çok sevdiği bir kişinin ihaneti yüzünden kalp kırıklığı yaşayacağına, aile bireylerinden birinden uzak düşeceğine, haksızlığa uğrayacağına, yapacağı bir hata ya da söyleyeceği bir söz yüzünden düzeninin bozulacağına ve uzun bir süreliğine başka bir şehre taşınacağına yorulur. Trafik kazası yapan birini görmek, yapılan işte kazanılan başarının rakipler tarafından kıskanılmasından ötürü iş dünyasında sıkıntı çekileceğine, haneye nifak gireceğine, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, işlerin kötüleşeceğine, sağlık sorunlarının baş göstereceğine ve bu sebeple uzun zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına delalet eder.

Arabayla kaza yapmak; elde bulunan imkanlarla yapılan bir işin yakın bir arkadaşın girişimleri ile daha iyi bir noktaya geleceği, cebe giren paranın günde güne artacağı, kısa vadede çok büyük başarılar elde edileceği, modası geçmiş bir eşya alınacağı ve yeni bir haneye sahip olunacağı anlamına gelir. Arabayla zincirleme kaza yapmak, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak, yakın bir akraba ile ortaklık kurulacak, çok zor geçecek ve epey kazanç getirecek bir çalışmaya girilecek, kaçan fırsatlar tekrar elde edilecek ve işle ilgili planların yakın zamanda gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada kaza yapmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

2 yorum

  1. Ay ve başka gezenegnlerin sıra dolu konumlarının büyüleyici görüntüsünü görmek üzere gece pek çok insan gibi ben de küçük kızımla kale gibi bir yerden izlemeye gidiyorum. Sadece tekamülün yükseleceği kişilere gidip izlemek nasip oluyormuş meğer. Oradakilerden birine evlilik benim hayatımı mahvetti. Çok da iyi bir şey sayılmaz diyorum. Sonra bir sebepten motora biniyorum. Kızım arkamda. Çamurlu yolda gece kafamı göğe çevirip mutlu oluyorum. Kızıma elimi bırakma diyorum. Önüme baktığımda motorla çarpıp sürükleniyoruz. Burnum tertemiz bir suya giriyor. Kaza yaptık şükür hayattayız diyorum. Burnumdan nefes alırken su önce girmiyor sonra giriyor ciğere gidecek galiba durumum kötü diyorum. Kıpırdayamadığım için kızımı göremiyorum. Soğuk kanlı ol iyiyiz geçti şükür hayattayız güvenmeyiz diyorum. O da hayatta ama geride mi tam arkamda mı ona ne kadar ne oldu bilmiyorum.

  2. Selam, rüyamda kaza yaptım arabayı tam kıramadım, sonra birisi geldi arabanın modelini sordu ben de 2009 model dedim, yalnız araba pert olmamıştı. Acaba ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir