DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kar Görmek

Rüyada bir kimsenin kar görmesi, gören kişi kış mevsimimde gördüyse üzüntü ve sıkıntıdan kurtulacağına hayatının değişeceği anlamına gelir. Mevsimsiz kar görmek değişecek işlerin ve bu süreçte hayatının alt üst olacağına işaretle tabir olur. Rüyada kendi üzerine kar yağdığını gören kişi bütün sorunların çözümlenmesine, Karda yürürken ayak izleri ise şaşırtıcı sürprizlerin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada kar görmek, rızkı bol olan şeylere, menfaatı olan şeylere ve üşütmeden ileri gelen rahatsızlıktan sonra iyileşmeye işaret edebilir. Bazen de kar ve ateşi aynı yerde görmek, tanışma görüşmeden sonra hoş sohbete yorumlanabilir. Karın mevsimi dışında görülmesi, üşütmeli olan hastalığa, felç geçirmeye ve uzun süren hastalığa, bazen de yapılacak yolculuğun ertelenmesine, yolcu ve kiracı olanların kazanç elde etmesinin mümkün olamayacağına yorumlanabilir. Eğer rüyada çok kar yağdığını ve her tarafı kapladığını görmek, devlet başkanının alt kademesinde bulunanların suçlara ortak olmasına ve onların mallarını almakla büyük sıkıntı yaşayacaklarına ve onlara söyleyecekleri kötü sözlere işaret edebilir. Kar az olup yağdığını görmek, halka bir yerden menfaat gelirse erişecekleri bolluk ve ucuzluğa işaret edebilir. Üzerine lapa lapa kar yağdığını gören uzak bir yere yolculuk yapar. Bazen de bu rüyadan zarar meydana gelir. Karın üzerinde uyuduğunu gören kişi hapse girer.

Eğer kar süpürülmez derecede çok yağdıysa, o şehire gelecek olan cezaya ve düşmanın saldırısından sonra başa gelecek olan üzüntü ve sıkıntılı günlere delalet edebilir.

Eğer bir yere mevsiminde az kar yağdıysa, o yer halkı için rızkın artmasına, ucuzluk ve bolluğa delalet edebilir. Yine bir kimseye yaz veya kış mevsiminde kar soğuğunun değmesi ise o kişi için fakirliğe işaret edebilir. Eğer bir kimse yaz mevsiminde kar satın aldığını görürse kendisini rahata erdirecek mal elde etmesine veya güzel ve hoş söze veya bir dua nedeniyle üzüntü ve kederden kurtulup gönlünün rahata kavuşmasına işaret edebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir