DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kapı Açmak

Rüyada kapı açmak ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada kapı açmak; rüyayı gören kişinin, çok güzel bir haber alacağına, bu sayede kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına ve mutlu olunacağına alamet eder.

Çelik kapı açmak; büyük bir sorunun kısa zamanda alınacak destek sayesinde halledileceğine, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine yorulur.

Kapı kildi açmak; rüya sahibinin hayatında istediği her şeyin olumlu yönde ilerleyeceğine işaret eder. Kapı kilidi açmaya çalışmak, gelecek olan güzel günlerde kurtuluşa ermeye, çektiği sıkıntıların sonunda ferah ve esenliğe ermeye delalet eder.

Anahtarla kapıyı açmak; içinde bulunduğu sıkıntılı dönemden kurtulmaya ve bir çıkış yolu aradığına işaret eder. Anahtarla kapı kilitlemek mutluluğa kavuşmaya ve dertlerine derman bulacağına delalet eder.

Demir kapı açmak; rüyayı gören kişinin her türlü zorluklar ile savaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hiç bir işi yarım bırakmayacağı, elindeki işi bitirene kadar günlerce uykusuz kalacağına ve bol kazanç elde etmesine delalet eder, içine girdiği her işte başarılı olmaya yorumlanır. Demir kapının açık olduğunu görmek, kendine olan güveni ve inancı doğrultusunda her zorlu koşullarda ferah ve esenliğe kavuşmaya delalet eder.

Rüyada kapı açmaya çalışmak

Rüyada kapı açmaya çalışmak; rüya sahibinin iş hayatında yükseleceğine ve yaşamış olduğu maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına rivayet edilir. Kapıyı açmaya zorlamak, rakiplerine karşı güçlü ve kudretli gözükmek adına, gireceği tehlikeli işlerden sağ salim çıkacağına işaret eder.

Kapı kapatmak; yakın bir arkadaşla ipleri koparmak, kötü bir kavga etmek ve bunun neticesinde o kişiyi hayatından tamamen uzaklaştırmak anlamlarına gelir. Ayrılıkların ve küslüklerin ifadesidir. Rüya sahibinin sevdiği bir kimse ile arasının açılacağına, kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına ve bu durumun telafisinin olmayacağına işarettir. Evli kişiler bu rüyayı görürlerse eşleri ile yollarını ayırma kararı alırlar. Boşanma habercisi olan rüya bekar kişiler için de birlikte oldukları kimselerle aralarının açılması ve evlilik planlarının bir süreliğine askıya alınacağına delalet eder. Kapı kapatmak iş sahipleri için birinin işine son vermek anlamına da geleceği gibi, çalışan kişilerin işlerinden ayrılmalarına da alamettir.

Rüyada kapı açmak ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Merhaba rüyamda sokak kapısı çalınıyor açtığımda eşim elindeki şişeleri taşımakta zorluk çekerek yere bırakıyor. 3 paket cam şişe içecek var elinde?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir