DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Kamçı Görmek

Rüyada bir eşeği kamçıladığınızı görmek, Allah’a çok dua etmeye yorumlanır. Atı kamçılamak, aciliyeti olan bir işin çabucak gerçekleşmesi için Allah’a dua edileceğine tabir edilir. Gökten kamçı indiğini görmek, günahkar olunduğuna ve bu yüzden Allah’ın gazabına uğramaya işarettir. Tanıdığınız ve ya tanımadığınız, istediği şekilde yaşayan birini kamçıladığınızı görmek, o kimseye dini konuda bilgi vermeye, o kişinin sızlandığını görmek, din konusunda bilgilendiğine ve tövbe ettiğine, sızlanma veya ağrısı yoksa nasihatlerden nasip almadığına yorumlanır.

Rüyanızda bir kimseyi kamçı ile dövmek, o kişinin aleyhine konuştuğunuza, dövülen kişiden kan akması zarara uğrayacağına veya söylenen sözleri hak ettiğine tabir edilmektedir. Döven kişinin üzerine kan sıçraması, dövülen kişiden haram mal elde edeceğinize, dövenin kanı, dövülene sıçrarsa, dövenden dövülene haram mal geçer.

Rüyada ölü bir kimsenin kendini kamçıladığını görmek, kaybolan bir şeyinizi bulacağınıza işarettir. Kırbaçlanması müsait olan bir hayvanı rüyada kırbaçlamak, terbiye öğretmeye, müsait olmaya bir hayvanı kırbaçlamak, insanlara haksız yere kötü davrandığınıza yorumlanır. Bastığı yeri kamçılayan birini görmek, seyahate çıkacağınıza, ölü kamçılamak, günaha girdiğinize, birini kamçılamak ona nasihat etmeye ya da ayıplamaya tabir edilir. Rüyada kamçı kullanmak, duyulacak haber manasına gelir. Rüyada kılıç yada kamçı ile birine vurmak rakibe üstünlük sağlamaya, kırbaç ile vurmak, kesilmiş olan umudun yeniden canlanmasına yorumlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir