DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Gül Görmek

Rüyanızda gül görmek, sevinç ve mutluluk ibaresidir. Gül topladığınızı görmek, uzaktan gelecek ziyaretçiye veya kaybolan bir yakınınızın geri dönüşü ile çok mutlu olacağınıza yorumlanır. Gül kopardığınızı görmek, iyilik, sevgi ve bol nimet sembolüdür.

Rüyada açmış bir gülü kokladığını gören, hayırlı ve şerefli bir kadın ile yaşamaya işarettir. Rüyada açılmış güller görmek, sürekli olmayacak, ferahlığa yorumlanır. Gül, kadın, eş ve evlat manasına da gelmektedir. Gül yağı, sabırlı ve mütevazi olmaya, keskin zekaya tabirdir. Bir gül bahçesinden beyaz bir gül kopardığını gören erkek, dini bütün bir kadın ile beraber olur. Gül tomurcuğu görmek, genç biri ile evlenmeye yada rüyayı gören genç ise yakında izdivacına işarettir.

Rüyada gül toplamak, zamanınızın güzel geçeceğine, murada ermeye, yeni aşklara, para ve mutluluğa yorumlanır. Solmuş gül görmek, sevdiğiniz kişiden ayrılacağınız manasına gelmektedir. Hamile bir kadının rüyasında gonca iken gül kopardığını görmesi çocuğunu düşüreceği anlamına gelir.

Rüyada görülen kırmızı gül, bazı saklı olayların açığa çıkacağına veya değerli olan eşyalara, beyaz gül, ihsana, sarı gül iftiraya veya hastalığa yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir