DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Giyinmek

Rüyada giyindiğinizi görmek övünmek ile tabir edilir. Rüyada ipekli elbise giymek yücelik ve rütbeye delalet eder. Eğer bu ipekli elbise ölü üzerinde görülürse o elbise cennet ipeğine dönüşür. Rüyada altından işlenmiş elbise görmek düşmana galip gelmeye yorumlanır. Rüyada siyah elbise görmek yüceliğe işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre düğmeli elbise giymek şiddete yorumlanır. Bu rüyayı gören bekar ise evlenir. Rüyada yeşil elbise giyen şehitlik mertebesine erer. Rüyada pamuktan elbise giymek sünnete delalet eder. Rüyada yün elbise görmek güzel yaşama yorumlanır. Rüyada cübbeli elbise giymek uzuzn ve saadetli bir hayat yaşar. Rüyada yırtmaçlı elbise giymek keder ve sıkıntı olarak yorumlanır.

 

Bir yorum

  1. Kalabalık bir ortadamdaydım üzerimde beyaz imam cübbesi vardı. Bana namaz kıldırmamı söylediler ama ben kabul etmedim. Yanımdaki kişiye benim bunu yapamayacağımı çünkü hata ve günahlarımın olduğunu bunun için arkamda kılınan namazın kabul olmayacağını söyledim. O da bana böyle düşünmememi ve ısrarla kıldırmamı söyledi. Bunu bana söylenen kişi de yüzü nurlu temiz giyimli bir insandı. Anlam ve yorumunda yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir