DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada fare öldürmek; hayatınızda yaşadığınız sıkıntılara ve bu sıkıntılardan en kısa şekilde bir yol bulup kurtulmak istediğinize delalet eder. Bu sıkıntılar yaşamınızın her evresinde ortaya çıkabilir. Rüya alimlerinin görüşlerine göre, ilk ve temel olarak iş hayatınızda çıkabilecek olan bu sıkıntılar, artık aynı şeyleri yapmaktan sıkıldığınızın yeni atılımlar yapmak istediğinizin göstergesidir. Bazı rüya alimlerinin görüşlerine göre bu rüya, müjdeli ve sevinç duyacağı haberlere veya bir dostunun canını sıkacağına tabir edilip yorumlanır. İslami tabirlere göre bu rüyanız iki türlü tabir edilir, art niyetli ve hayasız kadınların şerlerinden emin olmaya işaret eder, başarısız olan birinin artık istediği alanda başarı elde edeceğine tabir edilip, yorumlanır. Bir diğer yoruma göre fare öldürmek, haneye sürekli gidip gelen bir kadının o haneye daha gelmeyeceğine işaret eder. Bu küskünlüklerin uzamaması her iki taraf içinde hayırlı olacaktır. Fare öldürmek cinsi, boyutuna ve rengine göre de tabir edilir. Fare rüyası kurtulmak rahatlamak ve sorunların çözülmesini ifade ettiği için feraha kavuşmaya, emin olmaya yorumlanır.

Fare ölüsü görmek; işinizde büyümek istediğinizin artık aynı yerde sayıp durmaktan sıkıldığınızın işaretidir. Yapacağınız yeni atılımlar hem sizin bu sıkıntılarınıza derman olacak hem de işinizde büyüme göstereceksiniz. Fre ölüsü görmek hazır kazanç, erkek için evlilik hazırlığı, kadın içinse beklemediği bir teklif anlamına gelir. Kötü arkadaşlarından ayrılmaya ve bir kadınla aranıza girecek soğukluğa işaret eder. Rüya alimleri demişlerdir ki, bu rüyayı gören kimse kötü arkadaşlarından ayrılır. Öldürülmüş fare görmek, hazır bir menfaat ve hayırlı iş teklifi ile tabir edilip yorumlanır.

Beyaz fare öldürmek; kısa süreli aile arasında küslüklere işarettir. Bazı tabircilere göre evliliklerinin kötüye gitmesine ve hatta ayrılığa sebep olabilir. Renkli fare öldürmek hayal kırıklığı anlamına gelir.

Siyah fare öldürmek; sevgililer arasında dargınlık veya ayrılıktır. Bekar olan kişiler için ise bu durum yalnızlıktan sıkılma ve kendine uygun birini aramaktan bıkma anlamı taşımaktadır.

Evde fare öldürmek

Evde fare öldürmek; ev sahibinin hanesine sürekli gidip gelen art niyetli bir kadın varsa artık gelmeyeceğine işaret eder. Hayasız kimselerle olan arkadaşlıklarının bitmesine tabir edilir. Evde fare ölüsü görmek, çevresinde ezilen ve hor, hakir görülen kadına işaret eder. Bu nedenle bazı hadiseler ışığında her zaman kendinizi ezdirmemeye özen göstermeniz gerekmektedir.

Ayrıca rüyada fare görmek tabirini de okuyabilirsiniz…

Rüyada fare öldürmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir