DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Evinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada evinin yıkıldığını görmek ne demek, ne anlama gelir?  Ev yıkılması rüyalarının detaylı anlamını yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada evinin yıkıldığını görmek; gören kişi için ev sahibinin vefatına, yeni bir evi yıktığını görmek üzüntü, keder ve şer sahibi olmaya işaret eder. Bir ev yaptığını veya satın aldığını görmek, büyük hayra, evini haddinden fazla büyümüş ve genişlemiş görmek, rızkında ve malında genişliğe delalet eder, yorumlanır.

Yıkık ev görmek; şansızlık olarak görülür. Rüya sahibinin sıkıntıya düşüp üzüntüye düşmesine gam ve kedere, yaşanan dertlere, ailevi sıkıntılara, hane içinde yaşanacak olan sorunlara yorulur ve bu sorunların bazen dışarıdan gelecek bir haber ile tüm aile bireylerini üzeceği şeklinde yorumlanır. Yıkık ev görmek aynı zamanda rüyayı gören kimsenin dertlerinin son bulup bolluğa ereceğine aile içinde yaşanan sıkıntılarının sona erip huzuru mutluluğu bulacağına, maddi ve manevi yönden eski refah günlerine kavuşacağına işaret eder.

Yıkık evi tamir etmek; işsizlik ve parasızlık anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin çektiği maddi sıkıntıların son bulacağına yakın gördüğü bir arkadaşından aldığı maddi destek sayesinde kendini toparlayıp az da olsa rahata ereceğine kendine küçükte olsa bir dükkan açacağına yorumlanır. Yıkık evi tamir etmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin ailesini geçindiremeyecek duruma geleceğine ve bunun da hane içinde büyük sorunlara neden olacağına işaret eder.

Yıkık evde oturmak; rüya sahibinin çaresiz kalacağı, üzüleceği, çözüm bulamayacağı sorunlarla karşı karşıya kalacağına, kendini eli kolu bağlı hissedip savunmasız hissedeceğine aldığı kararlarda mantığıyla değil duygularıyla hareket ettiği için savunmasız hissedeceğine yorumlanır. Yıkık evde oturmak başka bir değişle kişinin hastalanacağına, borçlanacağına ve üst üste gelmesi ile rüya sahibinin kötü günler geçirmesine alamet eder. Ev yıkıp yeniden yapmak, çekilen sıkıntı ve zahmetten sonra elde edilen zafere işaret eder.

Rüyada Ev Yıkmak

Rüyada ev yıkmak, bela ve musibetlerin peşini bırakmaması ile rüya sahibinin kendini toplayamamasına, kısmetinin ve bahtının kapalı olmasına, şansızlıkların ise peşini bırakmaması ile tabir edilir.

Rüyada evinin yıkılmasını görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Ayrıca rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumayı unutmayınız.

3 yorum

  1. Merhaba, eşim rüyasında evinin ailesinin üzerine çöktüğünü görmüş. Ev ahşap bir köy eviymiş. Kendisi enkaz yıkıntılarının altından ailesini aramış. Yorumlarsanız sevinirim.Teşekkürler

  2. Rüyamda eski oturduğumuz evin yıkıldığını ve beynimde büyük bir sancı ile uyandırıldığımı daha sonra arkadaşımın evine gittiğimde gördüm oraya gittiğimde annem kaynanam eşim arkadaşım ve akrabaları vardı Bana rüyanın tabirini yapar mısınız?

  3. Ben rüyamda kendi evim hariç etraftaki tüm evlerin dağların gün gün çöktüğünü gördüm. Direk yerin altına giriyorlardı. Bu rüyayı bir gecede iki kez gördüm. Lütfen rüyamın tabirini yapar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir