DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Eşek Görmek

Rüyanızda eşeğe bindiğinizi ve iyi bir şekilde yolculuk yaptığınızı görmek, çok çalışmalarınızın sonucunda, emeğinizin karşılığını almaya yorumlanır. Rüyada eşek sürüsü ya da birden fazla eşek görmek, hayrınızın çok olmasına ve mutlu bir yaşam sürmeye işarettir.  Birden fazla kuyruğu olan bir eşek görmek, berekete işaret eder. Huysuz ve haylaz eşek gören, günaha girer. Böyle bir eşeğe bindiğini ve düştüğünü gören, işindeki makamından geri düşer. Vahşi eşek, zarara, evcil eşek hayra tabirdir. Yabani bir eşeğe bindiğinizi görmek, doğru yoldan ve Müslüman topluluğundan ayrılmaya işarettir. Yabani eşeği uzaktan görenin eline kısa süreli para geçer. Rüyada cılız eşek ve eşekten inmek fakirlik manasına gelir.

Rüyanızda sıpaya bindiğinizi görmek, eşiniz veya evladınız tarafından üzüntü yaşayacağınıza yorumlanır. Dişi eşek, işinde makam kaybına ancak mal da berekete tabirdir. Dişi eşeğin erkek yavrusu olduğunu gören, geçim ferahlığına erişir.

Rüyada eşek sesi duymak, şerre işarettir. Yürüyüşü güzel eşek görmek, dünyada göreceğiniz yarara, bedeni etli olsun, zayıf olsun, çalışmaya, ancak zayıf genelde fakirliğe, tavlı ise mala tabir olunur. Siyah eşek, mutluluk manasına gelir. Semerli eşek görmek, şerefi ile doğacak evlada, eşeğinin öldüğünü gören kişinin ömrünün uzun olacağına işarettir. Rüyanızda biri tarafından öldürülmüş eşek görmek, malın kaybına tabir edilmektedir. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir