DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Esans Görmek

Rüyada esans görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada esans görmek; çekici ve güzel biri haline gelmek, başka kişiler tarafından beğeniyle karşılanmak, girilen her ortamda isminden söz ettirmek ve ilgi toplamak anlamına gelir. Rüya sahibinin işindeki başarılara bir yenisini daha ekleyeceğini ve bu dönem içinde şansının da yüksek olacağını, elini atacağı pek çok girişimden en iyi sonuçlarla ayrılacağını ve terfi veya tayin gibi beklenilen bir haberin tez zamanda alınarak kişiyi mutlu edeceğini de alamet eder. Genç bayanlar için kısmetlerin dolup taşacağını ve çok iyi kimselerle arkadaşlıklar kurulacağını, erkekler için de çapkınlıkla geçecek bir dönemi tabir eder. Evli kişiler için kendilerini çok kıskanan bir eşe sahip olduklarını ve zaman zaman kıskançlık nedeni ile çıkacak tatlı atışmalara, kavgalara da alamettir.

Esans sürmek; sağlık konularında kendisine çok iyi bakan rüya sahibinin hem bedenen, hem de ruhen kendisini çok iyi hissettiği bir döneme girdiğine işarettir. Her konuda isteklerini net olarak ifade eden, amaçları doğrultusunda ilerlerken hiçbir engele takılmayan ve gözünü budaktan esirgemeyerek cesaretle hareket eden kişinin geleceğinin de oldukça parlak olacağını bildirir. Hayırlara vesile olan rüya, huy olarak da çok beğenilen biri olunacağına, düşmanların zayıflayacağını ve kişinin rahat bir nefes alacağını bildirir.

Rüyada Esans Almak

Rüyada esans almak; güzel koku veren bir esans almak, bekar erkekler için herkesin güzelliğine hayran kaldığı bir bayanla beraberlik yaşayacak olmalarına ve evlenmelerine, bekar bayanlar için de çapkınlığı ile kötü bir şöhrete sahip biriyle flört etmeye ve kıskançlık sorunları yaşamaya alamet eder.

Rüyada esans görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir