DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Dudak Görmek

Rüyada görülen dudaklar, akrabaya, eşe ya da evlada tabir edilir. Dudaklarınızın ağrıdığını görmek, akrabalarınızın işlerinde sorun olduğuna ve çözüm yolu bulamadıklarına işarettir.

Rüyada dudak görmek, çok sevdiğiniz ve yaptığı işlerle övündüğünüz bir dostunuza yardımda bulunacağınıza ya da şeref duyacağınız bir dostunuzun sizi ziyaret edeceğine yorumlanır. Rüyada alt dudak görülmesi, fazilete, üst dudak ise, güvendiğiniz arkadaşınıza delildir. Kesilmiş alt dudak görmek, yardımcınızın yanınıza gelmeyeceğine, üst dudağın kesilmiş olduğunu görmek ise, malınızın elinizden gideceğine yorumlanır. Alt dudağınızın yerinde olmadığını görmek, eşinin vefatına ya da ondan ayrılacağınıza tabir edilir.

Rüyada dudak görmek, süse, kuvvete ve dosta yorumlanır. Yarılmış bir dudağın iyileştiğini görmek, dostlarınızın sizin isteklerinizi gerçekleştireceklerine, böyle bir dudağın koptuğunu görmek, dostlarınızın sizden ayrılacağına işarettir. Rüyada güzel bir dudak gören, hasta ise şifa bulur, sevince, ilme ve hidayete erişir.  İnce dudak görmek, zarafete, güzel ve hoş şeyler yemeye, doğru söze delildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir