DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Çorap Görmek

Rüyanızda yeni ve temiz çorap görmek, malınızın artacağına ve zengin olacağınıza tabir edilmektedir. Eski çorap görmek ise, zekat ve sadakanızı eksik veya hiç vermediğinizden dolayı malınızı kaybedeceğinize işaret eder.

Rüya sahibi çorabın kötü koktuğunu görmesi, kötü isimle anılacağına tabir edilmektedir.

Rüyada çorap çıkardığınızı görmeniz iftiraya uğrayacağınıza, yamalı çorap görmek, başarılı olacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada beyaz çorap görmek veya giymek, güzel biri ile, siyah çorap, zengin biri, desenli çorap, her huyu iyi olan, yeşil çorap, namuslu biri ile, kırmızı çorap, iyi huylu biri ile evlenmeye tabir edilmektedir. Çorabını düşürüp alamadığını görmek, sıkıntıya ve kedere yorumlanmaktadır. Çorabını birine verdiğini görmek, eşinizin vefat edeceğine, tek çorap ile yürüdüğünüzü görmek, istediğiniz yolculuğu yapamayacağınıza delildir.

Bazı yorumculara göre de çorap giydiğinizi görmek hileye başvuracağınıza ya da başkaları tarafından zarar göreceğinize işaret eder. Çorap diktiğinizi görmek, zorluklardan kurtulup güven içinde olacağınıza işaret eder. Çorap ördüğünüzü görmek, başkaları hakkında hoş olmayan düşünceleriniz olduğuna, başkasının çorap ördüğünü görmeniz, sizin hakkınızda kötü düşünen insanların olduğuna yorumlanır. Ayağınızdan çorap çıkardığınızı görmek, fenalıklardan kurtulacağınıza, yatağa çorap ile yattığınızı görmek, düşmanlarınız olduğuna işaret eder. Çorap söktüğünüzü görmek, size kurulan tuzakları fark edeceğinize ve bunlardan kurtulacağınıza yorumlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir