DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada cenaze görmek; cenaze görmek genel olarak insanları korkutur. Ancak rüya yorumcuları rüyada görülen cenazenin genel olarak hayra ve iyiliğe yorumlanabileceğini söylemişlerdir. Cenaze görmek uzun zamandır haber alınamayan birinden haber alınacağına, mal ve para kazanılacağına, uzun ve sağlıklı bir ömrün yaşanılacağına, kişinin hayatında yaşayacağı güzel ve olumlu gelişmelere delalettir. Ancak bazı rüya yorumcuları cenazenin genel olarak münafık biri olarak yorumlanabileceğine ve bu rüyanın gören kişilere kötülük ve şerden başka bir şey getirmeyeceğini vurgulamaktadırlar. Cenaze kalktığını görmek ve arkadan yürümek arkadaş çevresinin artmasına, işlerinin artmasına ticaretin bollaşmasına yorumlanır. Tabutu ve cenazeyi yüklendiklerini görmek, makam sahibi bir kimseye tabi ve ondan paraya nail olur. Bir kimsenin cenaze namazını kıldığını gören kimse Allah için bir insan toplumuyla kardeşlik eder. Bir kimse kendisinin cenaze olduğunu bir tabut üzerine konulduğunu fakat hiç kimsenin kendini yüklenmediğini görürse hapsedilir. Hayvan çeşidinden bir şeyi defnettiğini görmek pişmanlığa, bir rivayete göre bir haber, bilgi toplamaya delalet eder. Cansızlardan bir şeyi defnettiğini görmek, malını neticesi olmayan bir şeyde kaybetmeye veya birine emanet vermeye tabir edilip, yorumlanır.

Cenaze kalabalığı görmek; bu kalabalığa karışan kimsenin çevresi genişler yeni bir yerde birçok kimse tarafından tanınır ve kadri kıymeti artar. Bu rüya, bazı tabircilere göre tüccar için işlerinin artmasına yönetici kimse için işinde daim olmaya yorumlanır.

Cenaze duası duymak; cenaze duası ve helallik istendiğini duyup ve herkesin helal olsun dediğini işittiyse, bu kimse insanlar arasında sevilir ve zenginliğe makam ve mevkiye kavuşur ve yardım sever bir çevreye katırlı ve hak yolda hizmet eder.

Cenaze Kaldırmak

Cenaze kaldırmak ve helallik istemek, hayır ve huzur ve kurtuluş ile tabir edilir. Kendi cenazesini görmek; uyarı niteliğindeki rüyalardandır. Rüya sahibi hatalarından vazgeçmesi gerektiğine yorumlanır. Cenazesinde bulunanların sayısınca mekanında itibarı olur.

Rüyada cenaze görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir