DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Cellat Görmek

Rüyada cellat görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada cellat görmek; üzüntü, sıkıntı, gam, kasavet ve hastalığa işarettir. Cellat görenin, sıkıntıları olur, üzülür ve çevresinde istemediği kadar boş adamlar olur. Rüyayı gören kişinin kendisini kıskanan ve zor durumlara sokmaya çalışan insanlar ile pek muhatap olmak istemediğine, onları hayatından çıkaracağına eğer bu şekilde hareket etmezse yakın bir zaman içinde çok zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirebileceğine, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına işaret eder. Kendisini idam etmek için bir celladının geldiğini görmek, iş, arkadaş ve komşu çevresinde hayırsız kimselerin çok olduğuna işarettir. Cellat, başkalarına küfür ve haksızlık eden bir kimsedir.

Cellat olmak; üzüntü ve kederdir ve içine kapanık olmaya işaret eder. Bazen haksızlık etmeye veya haksızlığa uğrayanları görmezden gelmeye delalet eder, yorumlanır. Rüya sahibinin, aile hayatında ve iş hayatında şansının pek yaver gitmemesinden ötürü zor zamanlar geçirdiğine, bu yüzden çok üzülebileceği ve kendisini çok kötü hissedebileceği bir döneme gireceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine delalet eder.

Celladını görmek; rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçirdiği bir dönemde çevresindeki insanlardan alacağı bir yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, bu sayede daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına rivayet eder. Eğer borçluysa borcunu ödemeye, hastaysa hastalığından kurtulmaya ve bazı tabircilere göre çevresindeki insanların hayırsız olduğuna ve fayda göremediğine tabir edilir. Celladını görmek, başkalarını istemeden üzen kimseye delalet eder.

Cellat olduğunu görmek

Cellat olduğunu görmek; çevresinde bir kimsenin ihtiyacı olduğu halde yardım etmemeye, borç isteyene vermemeye ve bazende bir arkadaşının sırrına vakıf olmaya işaret eder. Aile hayatında ve sosyal hayatında kendisini çekemeyen insanlar ile çok zor günler geçiren rüya sahibinin, bu kişilerden kurtulmak için çok bazı önlemler alacağına, bu önlemler sayesinde kendisini daha rahat hissedeceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine ve insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına tabir edilir.

Rüyada cellat görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir