DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Cehennem Bekçisi Görmek

Rüyada cehennem bekçisi görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Cehennemin bekçisi Malik’i görmek; cehennemin bekçisi olan Malik isimli melek rüya sahibini kendi tarafına alır veya ona iyi bir şey verirse Allah, resul ve müminlerin muhabbetine, izzet ve saltanata, münafıklıktan uzaklaşmağa, günah ve kötülüklerden kurtulmaya, sapıklıktan uzaklaşmaya, dinde gayrete tabir edilip, yorumlanır. Ateş bekçisi Malik’in kendisine dönük olduğunu görmek, cehennem azabından kurtulmaya ve emniyete, kendisinden yüz çevirdiğini veya çehre ve yüzünde bozulma ve hiddet görmek, azabı gerektiren şeyin olacağına tabir edilip, yorumlanır.

Cehennem bekçileri görmek; Malik ve cehennem bekçilerinden birinin kendisini yakalayıp ateşe attığını görmek, hakir olmaya ve hakarete düşmeğe, cehenneme girdikten sonra çıktığını görmek, cennete gireceğine, günahlarına tevbe edeceğine işarettir.

Rüyada cehennem bekçisi görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yorum

  1. Rüyamda cehennem meleğini gördüm yani rüyamda o kişinin cehennem meleği olduğu bildirildi, arkadaşlarımla oturmuşlardı sonra ben de gidip selam verdim o da bana selam verdi. Bana bakıp gülümsüyordu sohbet ediyorduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir