DiyanetRuyaTabirleri.com

Rüyada Cariye Görmek

Rüyada cariye görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada cariye görmek; düşüncesiz ve vurdun duymaz bir insanın yakınlarında olmasına tabir edilir. Çıplak bir cariye gören kimse, yaptığı veya yapacağı ticari işlerde zarar eder. Meslektaşlarına ve akrabalarına rezil olur.

Cariye olduğunu görmek; cariye olduğunu görmek, beklemedik bir ilişkiye başlamaya ve bu ilişkide evliliğe karar vermeye tabir edilir.

Cariye aldığını görmek; çirkin ve suratsız bir cariye aldığını gören bir kimse, üzücü ve korkutucu bir haber alır. Süslü ve güzel bir cariye aldığını gören bir kimse, çok gelir getirecek bir mülk satın alır veya çok karlı bir ticaret yapar. Genç ve güzel bir cariye aldığını gören bir kimse, geçmişte ve gelecekteki meydana gelen işlerinde umursamaz, kaygısız ve vurdum duymaz olacağına işarettir. Müslüman ve süslü bir cariye aldığını gören bir kimse, beklemediği bir yerden bir haber alarak sevinir.

Rüyada cariye görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir